Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Wtorek, 30 maja 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Teatr dla dzieci

Płońskie MCK zaprasza dzieci w sobotę, 3 czerwca o godz. 16 do sali widowiskowo-kinowej na spektakl pt.: „Awanturka z leśnego podwórka”. Przedstawi go Agencja Artystyczna Bajlandia. Bilety 10 zł - sprzedaż w kasie MCK, od środy do niedzieli w godz. 14.30-19.

Koncert  zespołu Trzy Korony

W niedzielę, 4 czerwca o godz. 19.30 na terenie przy kościele parafii św. Maksymiliana w Płońsku - w ramach festynu rodzin - odbędzie się koncert zespołu Trzy Korony. W programie najpiękniejsze piosenki Krzysztofa Klenczona.

Zakończenie UTW

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza słuchaczy płońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w sobotę, 10 czerwca o godz. 11  na ostatni w tym roku akademickim wykład połączony z koncertem pn. „Paryska przygoda”.

Spotkanie z piosenką francuską poprowadzi  Małgorzata Jarecka, wokalistka, dziennikarka, prezenterka TVP, z zespołem muzyków.  

Słuchaczom zostaną także wręczone podziękowania za całoroczny, aktywny udział  w wykładach.

Mężczyzna do kobiety

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza we wtorek, 13 czerwca o godz. 19  do sali kinowo - widowiskowej na spektakl „Przyszedł mężczyzna do kobiety” autorstwa Siemiona Złotnikowa. W spektaklu wystąpi mistrzowski duet teatralny: Anna Wojton i Leon Charewicz. Bilety w cenie 40 zł. Sprzedaż w kasie MCK od środy do niedzieli w godz. 14.30-19, Honorujemy kartę Rodzina 5+.

Repertuar kina Kalejdoskop – Płońsk

31 maja (środa): g. 15 - „Dudi: cała naprzód”; g. 17 - „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara - 2D”; g. 20 - „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara - 3D”.

1 czerwca (czwartek): g. 15 - „Dudi: cała naprzód”; g. 17 - „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara - 2D”; g. 20 - „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara - 3D”.

2 czerwca (piątek): g. 15 - „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara - 2D”; g. 18 - „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara - 3D”; g. 21 - „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara - 2D”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry