Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
Sobota, 25 listopada 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Warsztaty plastyczne

Pracownia artystyczna PoCoMiTo MCK zaprasza w sobotę, 25 listopada o godz. 15 na warsztaty tworzenia kart bożonarodzeniowych z własnoręcznie wykonanymi kwiatami.

Koszt: 25 zł (zakup materiałów). Dodatkowe informacje i zapisy: Joanna Ruszkowska, tel. 501 343 045.

Szydełkowa szopka babci Klary

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza najmłodszych widzów na kolejne spotkanie z teatrem.

Tym razem w sobotę, 9 grudnia o godz. 16 w sali widowiskowo-kinowej  wystąpi Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi ze spektaklem  „Szydełkowa szopka babci Klary”.

Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami, ze wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek - wprowadzi młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy.

Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia i trwa 45 minut. Bilety 10 zł. Sprzedaż biletów (od czwartku, 16 listopada) w kasie MCK, od środy do niedzieli w godz. 14.30-19 oraz na stronie www.mckplonsk.pl

Klasyka sztuki baletowej w Płońsku

Miejskie Centrum Kultury  w Płońsku zaprasza całe rodziny na widowisko baletowe ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków’’, w niedzielę, 17 grudnia o godz. 18 (sala widowiskowo-kinowa) w wykonaniu znamienitych artystów i luminarzy światowego IMPERIAL LVIV BALLET.

Spektakl oparty jest na technikach klasycznej choreografii, wzbogacanej technikami cyfrowymi. Wyrysowana tańcem opowieść o uczuciach i emocjach głównych bohaterów, bogactwo scenografii oraz elegancja kostiumów, to gwarancja dobrej zabawy na wysokim poziomie i  niezapomnianych doznań artystycznych. Balet w II aktach, libretto: Igor Chramow na podstawie baśni braci Grimm.

Bilety 80 zł i 60 zł (balkon) w sprzedaży od środy, 15 listopada w godz. 14.30 - 19 (środa-niedziela) w kasie kina oraz na stronie www.mckplonsk.pl. Obowiązuje zniżka Rodzina 5+.

Kino Kalejdoskop – Płońsk

22 listopada (środa): g. 16 - „Między nami wampirami”; g. 18 i 20.30 - „Listy do M. 3”.

23 listopada (czwartek): g. 16 - „Między nami wampirami”; g. 18 i 20.30 - „Listy do M. 3”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry