Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy?
środa, 26 kwietnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy?
Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Spektakl dla dzieci
 
Płońskie MCK zaprasza dzieci w sobotę, 6 maja (godz. 16) do sali kinowej na spektakl pt.: ,,Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza”. Wystąpi Teatr O-rety, a bilety w cenie 10 złotych już w sprzedaży - można nabywać je w kasie MCK, od środy do niedzieli (w godz. 14.30-19).

Wystąpi Ani Mru Mru

Zapraszamy na występ kabaretu Ani Mru Mru w najnowszym programie pt. „Ostatnie takie trio”. Występ odbędzie się 8 czerwca o godz. 18 w sali widowiskowo-kinowej MCK.  Bilety w cenie: parter - 60 zł, balkon - 55 zł. Sprzedaż w kasie MCK od czwartku, 27 kwietnia.

Koncert Swing Club

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza we wtorek,  25 kwietnia o godz. 18 do sali widowiskowo-kinowej w Płońsku, na pierwszy w tym roku koncert z cyklu Swing Club na Mazowszu. Cykl rozpocznie recital „Byle nie o miłości”. Wystąpią: Nula Stankiewicz (wokal), Janusz Strobel (gitara klasyczna), Andrzej Jagodziński (fortepian, akordeon), a koncert poprowadził Adam Ferch - legenda polskiego jazzu. Wstęp wolny!

Teatralna komedia

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza we wtorek, 16 maja o godz. 19 na spektakl „Pół na Pół” w reżyserii Wojciecha Malajkata w gwiazdorskiej obsadzie: Piotra Szwedesa i Piotra Polka. Błyskotliwe i zabawne dialogi, czarny humor  i nieprzewidywalne zwroty akcji – tego nie można przegapić! Bilety w cenie: parter - 65 zł, balkon - 55 zł. Sprzedaż biletów (honorowana karta Rodzina 5+) od 19 kwietnia w kasie MCK (od środy do niedzieli w g. 14.30-19).

Majówka z kulturą

Co Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaplanowało na majowy weekend?

W poniedziałek (1 maja) o godz. 16 będzie można obejrzeć wystawę zdjęć „PRL w Płońsku, Płońsk w PRL-u”.  Pochody, czyny społeczne, kolejki i ,,nasiadówki”, płońszczanie na prywatkach i na trybunach. Zdjęcia pochodzą z zbiorów Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta Płońska oraz z prywatnych zbiorów Roberta Chudzyńskiego.

O 16.30 w kinie wyświetlona zostanie kultowa komedia Stanisława Barei ,,Miś” poprzedzona - jak to w PRL-u bywało - nie reklamami, ale kronikami filmowymi. Wstęp wolny. Można pochwalić się gadżetami z tamtych lat (gazeta, kartka na mięso, syfon).

A na tarasie MCK, o godz. 19, odbędzie się dansing przy muzyce na żywo z lat 60.70. i 80. Stylizacja mile widziana. Wstęp wolny (rezerwacja stolików).

Dodatkowo (od godz. 16 do 23) „Karma kultury” serwuje: zimne nóżki w galarecie, śledzika, blok czekoladowy i inne frykasy rodem ze słusznie minionej epoki.

We wtorek (2 maja, godz. 16-18) wiele będzie się na działo na parkingu MCK. Zaplanowano wspólne działania dla małych i dużych z grupą Jo Art Show. W programie: latawce, badge (przypinki), biała i czerwona wata cukrowa, biało-czerwone formy z balonów, malowanie toreb z flagami państw, animacje z nagrodami.

Środa, 3 maja (godz. 10) to miejskie uroczystości związane z obchodami 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W korowodzie z krótkim koncertem wystąpią: Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Mażoretkami, Zespół Artystyczny Płońsk.

Repertuar kina Kalejdoskop – Płońsk

26 kwietnia (środa): g. 20 - „Chata”.

27 kwietnia (czwartek): g. 15.15 - „Dzieciak rządzi - 2D”; g. 17.30 - „Dzieciak rządzi - 3D”; g. 20 - „Chata”.

28 kwietnia (piątek): g. 13 i 17.30 - „Dzieciak rządzi - 2D”; g. 15.15 - „Dzieciak rządzi - 3D”; g. 20 - „Amok”.

29 kwietnia (sobota): g. 12.15 i 17 - „Dzieciak rządzi - 3D”; g. 14.30 - „Dzieciak rządzi - 2D”; g. 19.30 - „Amok”.

30 kwietnia (niedziela): g. 12.15 i 17 - „Dzieciak rządzi - 2D”; g. 14.30 - „Dzieciak rządzi - 3D”; g. 19.30 - „Amok”.

3 maja (środa): g. 13 i 17.30 - „Dzieciak rządzi - 3D”; g. 15.15 - „Dzieciak rządzi - 2D”; g. 20 - „Amok”.

Repertuar „Kino za Rogiem” - Raciąż

26 kwietnia (środa): g. 15 - „Mały Książę”; g. 17 - „Nienasyceni”.

27 kwietnia (czwartek): g. 15 - „Ale cyrk”; g. 17 - „Śmietanka towarzyska”.

28 kwietnia (piątek): g. 15 - „Fru”; g. 17 - „Piknik z niedźwiedziami”.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry