Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Sport
środa, 26 kwietnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport
Trzy mecze - tylko jeden punkt Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Bez wygranej

Przed świętami grały tylko IV liga oraz okręgówka. Niestety, żadna z trzech naszych drużyn nie mogła cieszyć się zwycięstwa. Dwie (Błękitni Raciąż, Wkra Sochocin) zanotowały porażki, jedna (Sona Nowe Miasto) zremisowała.

Bez niespodzianki - lider za silny

Mający swoje kłopoty Błękitni Raciąż robią wiosną co mogą, by zdobywać jakiekolwiek punkty w czwartoligowej rywalizacji. Po ubiegłotygodniowej wygranej z rezerwami Pogoni Siedlce, w przedświąteczną sobotę udali się na najtrudniejszy z meczów - z liderującą Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Faworyzowany rywal kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, trudno więc było akurat od raciążan oczekiwać, że to oni właśnie zatrzymają rozpędzonego lidera. Niestety, racjonalne przewidywania znalazły potwierdzenie w boiskowych wydarzeniach. Już po ośmiu minutach Pogoń prowadziła, a na przerwę gospodarze schodzili z trzybramkową przewagą, gole zdobywając jeszcze w 25 i 41 minucie. Po  zmianie stron pierwszy akcent należał do Błękitnych, kiedy po asyście Tomasza Grudnia - jak się później okazało, honorowego - gola zdobył Tomasz Kamiński. Kolejne minuty należały jednak wyłącznie do Pogoni, która do siatki raciążan trafiła jeszcze dwukrotnie (w 69 i 78 minucie) i pewnie wygrała 5:1.
Czytaj całość…
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry