Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Sport
Niedziela, 20 sierpnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport
Złoto Bronowskiej na europejskich igrzyskach młodzieży Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Mazurek Dąbrowskiego dla Zuzanny!

Zdjęcie do artykułuNiedawno pisaliśmy o powołaniu do kadry Polski na Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy reprezentantki płońskiego MKS Durasan, Zuzanny Bronowskiej. To samo w sobie było wielkim sukcesem - jak zatem nazwać fakt, że Zuzanna wróciła z tej imprezy ze złotym medalem?!

14. Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy (EYOF), odbył się w węgierskim Gyor, a wzięło w nim udział ok. 2500 sportowców (w wieku 14-18 lat) z 50 państw.

W składzie 81-osobowej kadry Polski znalazła się lekkoatletka płońskiego MKS Durasan, Zuzanna Bronowska, która nasz kraj miała na Węgrzech reprezentować w biegu na 800 metrów.
 
Na igrzyska jechała z piątym wynikiem, ale znakomitą dyspozycję zaprezentowała już w biegu półfinałowym, awansując do finału z drugiego miejsca.

- Ustalając taktykę na finał - opowiada trener Robert Adamski - oboje stwierdziliśmy, że prawie pewne jest, że szybkie tempo podyktuje Szwedka. I, że trzeba to wykorzystać.
Czytaj całość…
 
Nowomiejska tradycja Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Triatlon nad zalewem

Zdjęcie do artykułuJuż po raz 19. w niedzielę, 30 lipca, odbyły się otwarte zawody w triathlonie nad zalewem nowomiejskim.

Do rywalizacji przystąpiło 13 zawodników z powiatu płońskiego oraz Ciechanowa i Płocka. W imprezie mogły wziąć udział tylko pełnoletnie osoby, które do pokonania miały trzy dystanse. Pierwszym było przepłynięcie 4 szerokości nowomiejskiego zalewu (około 600 metrów). Już w tej konkurencji dwie zawodniczki odpadły. Kolejnym zadaniem była jazda rowerem wokół tego akwenu, zawodnicy musieli zrobić 5 okrążeń (około 20 km), a następnie przebieg wokół zalewu (około 4 km).
Czytaj całość…
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry