Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Sport
Wtorek, 30 maja 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport
Tylko PAF Płońsk, Korona Karolinowo i dziewczęta z Baboszewa z wygranymi Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Pesymistyczny weekend

Kibice większości naszych drużyn nie mieli w miniony weekend piłkarski powodów do optymizmu. Wygranych było tylko trzy, a i sytuacja niektórych drużyn przed ostatecznymi rozstrzygnięciami sezonu mocno się skomplikowała.

Dwa mecze - jeden punkt

W minionym tygodniu na czwartoligowych boiskach rozegrano dwie kolejki.

W środę Błękitni podejmowali u siebie Ożarowiankę - wówczas zespół będący w tabeli tuż za plecami raciążan. Losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w drugiej części spotkania. Po raz pierwszy raciążanie skapitulowali w 63 minucie, a drugą bramkę goście zdobyli już w doliczonym czasie gry.
Czytaj całość…
 
Tytuły dla par Wiśniewska-Kaczmarczyk, Fotek-Szymańczyk Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Plażowe mistrzostwa

Zdjęcie do artykułuMiniony tydzień był początkiem sezonu siatkówki plażowej. Rywalizowali uczniowie szkół średnich.

Rozpoczęły w poniedziałek, 15 maja, dziewczęta. Wystąpiło osiem par, a mistrzyniami Płońska zostały Maria Wiśniewska i Sylwia Kaczmarczyk (ZS 2). Wicemistrzyniami zostały reprezentantki ZS 1 - Anita Kalinowska, Roksana Szczypińska, a na trzecim stopniu podium zawodniczki ogólniaka Beata Bielska i Anna Marciniak. Kolejne miejsca zajęły: Dominika Malińska-Anita Kruszewska (ZS 1), Karolina Kłosiewicz-Aleksandra Trzetrzewska (ZS 1), Julia Krawczyk-Weronika Fotek (LO), Weronika Golasa-Natalia Czerniakowska (ZS 1) i Oliwia Dutkiewicz-Wiktoria Golasa (ZS 1).
Czytaj całość…
 
Ciekawy weekend naszych biegaczy Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Inowrocław i Białystok

Zdjęcie do artykułuW dwóch półmaratonach wystąpili reprezentanci płońskiego Klubu Biegacza im. P. Sękowskiego w poprzedni weekend.

Czwórka reprezentantów płońskiego klubu udała się w sobotę, 13 maja, do Inowrocławia. Tam odbył się jubileuszowy, dziesiąty Bieg Piastowski. Wysokie, trzynaste, miejsce zajął w półmaratonie Marek Dzięgielewski (1.15.31), który stanął też na trzecim stopniu podium klasyfikacji w swojej kategorii wiekowej. Pozostała trójka pobiegła w biegu towarzyszącym, na 10 kilometrów. 23 miejsce zajął w nim Marcin Kłoszewski (41.38), 126 - i druga w swojej kategorii - była Małgorzata Dzięgielewska, a Jerzy Michalak - był 178.
Czytaj całość…
 
Sukces FA Płońsk Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Jadą na mistrzostwa Polski

Zdjęcie do artykułuDuży sukces odnieśli piłkarze rocznika 2008 płońskiej szkółki Football Academy Płońsk, którzy zagrają w finale ogólnopolskim FA.

W sobotę, 13 maja, dziewięciolatkowie FA Płońsk zagrali w rewanżowym turnieju mikroregionu mistrzostw Polski FA w Piasecznie. Podopieczni Łukasza Ferskiego (w składzie: Jan Bagiński, Oskar Biliński, Antek Czerniakowski, Bartek Gerasik, Michał Jasiorski, Radek Kulak, Marcel Ludwikowski, Maciej Piórkowski, Michał Przybyszewski, Kacper Pustoła, Julek Ziółkowski) okazali się najlepsi w stawce drużyn FA z Warszawy, Zamościa, Otwocka i Piaseczna. Reprezentantom rocznika 2008 szkółki piłkarskiej Roberta Jadczaka dało to awans do mistrzostw Polski Football Academy, które odbędą się w Opolu. (r)

foto: zbiory klubu
 
Siedlinianie najlepsi Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Żywiołowy turniej

Zdjęcie do artykułuUczniowie szkół podstawowych z Płońska i Siedlina wzięli udział w pierwszym turnieju piłki nożnej o puchar dyrektora Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Żywioły”.

We wtorkowym, 16 maja, sportowym turnieju w Płońsku pokazali się reprezentanci dwóch płońskich podstawówek - nr 2 i 3 oraz uczniowie ze szkoły w Siedlinie i oczywiście gospodarz turnieju.

Rywalizacja była zacięta, a najlepsi - nie przegrywając żadnego spotkania - okazali się reprezentanci Siedlina. Druga była SP 3 Płońsk, trzecie „Żywioły”, a czwarta SP 2 Płońsk.
Czytaj całość…
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry