Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Zdarzenia
Czwartek, 21 września 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zdarzenia
Dwa na dziesiątce Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuW poniedziałek, 11 września na dziesiątce - w odstępie kilku godzin doszło do dwóch wypadków drogowych.

Około godziny 6.30 na skrzyżowaniu w Dzierzążni doszło do zderzenia toyoty yaris z ciężarową scanią. Jak informuje płońska policja, kierujący toyotą, 61-letni mieszkaniec gminy Dzierzążnia, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, z nieustalonych przyczyn wymusił  pierwszeństwo przejazdu. Toyota zjechała do przydrożnego rowu, gdzie przewróciła się na bok. Kierowca był przytomny, doznał urazu głowy. Strażacy usunęli szybę, by ratownicy mieli dostęp do rannego. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

Po godzinie 10 w Gumowie (gm. Dzierzążnia) doszło do kolejnego wypadku (na zdjęciu), 19-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad dostawczym mercedesem benz. Auto zjechało na prawe pobocze, uderzyło w barierę ochronną i dachowało w rowie. Obrażeń doznała 21-letnia pasażerka - mieszkanka powiatu sierpeckiego, którą przewieziono do szpitala w Płońsku. (ko)

foto: Łukasz Wielechowski
 
Blokada windy Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W środę, 6 września straż pożarną wezwano do budynku płońskiego szpitala, gdzie na drugim piętrze zablokowała się winda. W windzie była 71-letnia kobieta, z którą strażacy utrzymywali kontakt słowny do momentu naprawienia usterki. (ko)
 
Płonęło auto Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W niedzielę, 10 września po godzinie 12 strażacy interweniowali w Dalanówku (gm. Płońsk), gdzie zapalił się silnik w samochodzie renault. Nikomu nic się nie stało. Przyczyną było zatarcie się silnika. (ko)
 
Wodę z hali Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W sobotę, 9 września strażacy interweniowali w Baboszewie - wypompowali wodę z zalanej hali magazynowej. Przyczyną zalania były opady deszczu. (ko)
 
Pojemnik i kontener Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W niedzielę, 10 września strażacy zostali wezwani do Pilitowa w gm. Płońsk, gdzie palił się pojemnik na odzież używaną. Pojemnik został najprawdopodobniej podpalony.

Tego samego dnia palił się kontener na śmieci przy ul. Kwiatowej w Raciążu. Przyczyną było zaprószenie ognia. (ko)
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry