Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Zdarzenia
Piątek, 21 lipca 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zdarzenia
Wszyscy trzeźwi Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
We wtorek, 4 lipca policjanci płońskiej drogówki prowadzili działania „Prędkość”. Skontrolowali 54 kierujących autami, z czego 39 ukarano mandatami karnymi za zbyt szybką jazdę. Przeprowadzili 182 badania stanu trzeźwości kierujących, nie ujawnili żadnego przypadku kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu. (ko)
 
Na gazie w tył Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W sobotę, 8 lipca około godziny 12.30 na rondzie u zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Sienkiewicza w Płońsku, kierujący alfa romeo, 29-letni płońszczanin nie zachował należytej odległości od jadącego przed nim opla insygnia, którym kierował 45-letni mieszkaniec Płońska i uderzył w jego tył. Nikomu nic się nie stało. Okazało się, że kierowca alfa romeo jest pijany, według informacji płońskiej policji miał 2,2 promila. (ko)
 
Zbiornik uszkodził Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W niedzielę, 9 lipca straż pożarną wezwano do Skrzynek w gm. Płońsk. Renault, który przewoził wyroby mięsne, uderzył w drogową wysepkę i zjechał do rowu, uszkadzając również betonowe ogrodzenie i zbiornik z paliwem. Nikomu nic się nie stało. (ko)
 
Wrócił do lasu Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W środę, 6 lipca strażaków z OSP Czerwińsk wezwano do mieszkania przy ul. Władysława Jagiełły w Czerwińsku, gdzie był zaskroniec. Złapano go i wypuszczono do lasu. (ko)
 
Fałszywy alarm Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W piątek, 7 lipca strażaków poinformowano, że pali się dom w Nowym Mieście. Na szczęście okazało się, że nic się nie dzieje. (ko)
 
Drzwi otworzyli Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W sobotę, 8 lipca strażacy interweniowali w bloku przy ulicy Grunwaldzkiej 63 c Płońsku. W mieszkaniu na pierwszym piętrze zatrzasnęły się drzwi - strażacy weszli po drabinie przez okno i drzwi otworzyli. (ko)
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry