Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Zdarzenia
środa, 26 kwietnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zdarzenia
Z posesji i drogi Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W poniedziałek, 10 kwietnia strażacy interweniowali w Zaborowie (gm. Naruszewo), gdzie drzewo pochyliło się nad budynkiem gospodarczym. Strażacy je ścięli.

Tego samego dnia strażacy usuwali drzewo, które przewróciło się na drogę w Kodłutowie, gm. Raciąż. (ko)
 
Płonęło auto Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W środę, 12 kwietnia strażaków wezwano na ulicę Żołnierzy Wyklętych w Płońsku, gdzie zapalił się przedział silnika w volkswagenie passacie. Pożar ugasił gaśnicą kierowca auta przed przyjazdem straży. Przyczyną było zwarcie instalacji. (ko)
 
Ciężarówka na siódemce Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuWe wtorek, 11 kwietnia na siódemce w Pawłowie (gm. Baboszewo) przewróciła się ciężarówka z naczepą. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdarzenie miało miejsce po godzinie 11. Ciężarowe renault z naczepą, przewożące 27 ton mączki wapiennej przewróciło się na jezdnię. Na szczęście nie doszło do zderzenia z innym autem. Kierowcy ciężarówki też nic się nie stało, choć wezwano karetkę, ponieważ mężczyzna miał duszności z uwagi na astmę. Cysterna z ładunkiem nie uległa rozszczelnieniu, ale ruch przez jakiś czas odbywał się wahadłowo. (ko)

foto: Łukasz Wielechowski
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry