Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Zdarzenia
Wtorek, 30 maja 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zdarzenia
Ogień w młodniku Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W piątek, 19 maja około godziny 15 strażacy gasili pożar w Sochocinie - zapaliło się poszycie w młodniku. Pożar objął około 6 arów młodnika. Przyczyną było prawdopodobnie zwarcie linii napowietrznej, w którą wrosły drzewa. Wezwano pracowników Zakładu Energetycznego. (ko)
 
Ranny motocyklista Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W czwartek, 18 maja około godziny 9.30 w Karolinowie (gm. Załuski) zderzył się motocykl z ciężarówką. Obrażeń doznał motocyklista. Jak podaje płońska policja, kierujący ciężarową scanią z naczepą, 36-letni mieszkaniec pow. wołomińskiego wykonywał manewr skrętu w lewo na teren żwirowni w Karolinowie. I wtedy w tył naczepy, z jej lewej strony, uderzył  motocykl yamaha, którego kierującym był 33-letni mieszkaniec Pułtuska. Motocyklista doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala w Płońsku. (ko)
 
Zawisł na ogrodzeniu Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuNietypową interwencję odnotowali strażacy w środę, 17 maja. Około godziny 10 zostali wezwani do Bolęcina (gm. Sochocin), gdzie na ogrodzeniu zawisł łoś. Zwierzę było martwe, nabiło się na pręty ogrodzenia, zdjęto je za pomocą koparki. O zdarzeniu został poinformowany Urząd Gminy w Sochocinie i koło łowieckie. (ko)

foto: Łukasz Wielechowski
 
Spłonął domek Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W piątek, 19 maja przed godziną 13 zauważono pożar przy ulicy Tatarskiej w Nowym Mieście. Palił się letniskowy domek i poszycie w lesie. Spłonął i domek i poszycie z drzewami. Na działce nikogo nie było. Akcja gaśnicza trwała około dwóch godzin. (ko)
 
Paliła się trawa Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
W sobotę, 20 maja strażacy gasili suchą trawę, która paliła się przy ul. Żołnierzy Wyklętych w Płońsku.

Dzień później paliła się trawa w Kroczewie (gm. Załuski) a w nocy z niedzieli na poniedziałek (21 na 22 maja) sucha trawa, gałęzie i pojedyncze drzewa przy Wkrze w Bolęcinie (gm. Sochocin).

W ostatnim przypadku było to prawdopodobnie podpalenie. (ko)
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry