:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

11-letni Kacper nie poddaje się chorobie - POMÓŻMY!

potrzebna pomoc, letni Kacper poddaje chorobie POMÓŻMY! - zdjęcie, fotografia

Kacper Gajewski z Płońska ma 11 lat i chce zostać bramkarzem. Teraz zmaga się z nowotworem mózgu i nie zamierza się poddawać. Pomóżmy mu w tej walce!

O tym, że Kacper jest chory na nowotwór – rdzeniaka złośliwego,  jego rodzice: Katarzyna i Paweł dowiedzieli się niedawno.

- 26 stycznia trafiliśmy z synem do Szpitala Klinicznego w Warszawie, gdzie zdiagnozowano u niego  guza mózgu – opowiadają. - Już 30 stycznia był operowany. Niestety, guz był tak duży, że nie dało się go wyciąć w całości. Nadal pozostał guz o średnicy 3 cm, którego nie można już usunąć operacyjnie, ponieważ groziłoby to utratą słuchu, mowy, wzroku lub paraliżem naszego dziecka. Obecnie syn znajduje się pod opieką Centrum Zdrowia Dziecka. Jest już w trakcie drugiego cyklu chemioterapii, a przed nim niestety kolejne cykle oraz leczenie radioterapią.

Kacper ma 11 lat i jak opowiadają rodzice, jest bystrym i rezolutnym chłopcem, kochającym bratem i dobrym synem. Uwielbia grać w piłkę i marzy o tym, żeby w przyszłości zostać bramkarzem. Nowotwór próbuje zepsuć jego plany.

- Mimo to nasz syn nie zamierza się poddawać. Jesteśmy bardzo z niego dumni. Wierzymy, że Kacprowi uda się wygrać z chorobą i spełnić swoje marzenie o byciu bramkarzem – relacjonują rodzice. - Leczenie wiąże się z kosztami, na które ciężko nam samym zdobyć pieniądze.

Rodzice Kacpra mają jeszcze dwójkę dzieci, a żywicielem rodziny jest tylko Paweł, Katarzyna nie pracuje zawodowo.

- Państwa pomoc będzie dla nas bezcenna i pomoże nam  zakupić wszelkie potrzebne  środki medyczne, żywność,  środki na leczenie, rehabilitację oraz dojazdy do szpitala. Ratuje nas każda kwota – apelują  o pomoc rodzice Kacpra. - Dla Państwa to niewiele, a dla nas to dosłownie wszystko, bo nie wyobrażamy sobie życia bez naszego syna. Bardzo go kochamy i nie chcemy go stracić. Wierzymy, że pokona trudności, wróci do zdrowia i zostanie najlepszym bramkarzem w Polsce.

Przypomnijmy, że Kacprowi w niedzielę, 8 kwietnia pomagała młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy parafii św. Michała Archanioła w Płońsku , która zebrała podczas kwesty blisko 8 tys. zł.

Pieniądze na leczenie Kacpra można wpłacać na kontro fundacji Nasze Dzieci.

Bank Pekao SA VII o/ Warszawa

Nr konta: 76124011091111001011637630 z dopiskiem darowizna dla Kacpra Gajewskiego.

Pieniądze można również wpłacać przez stronę:  Pomagam.pl/76nauzx4

11-latkowi, który chce zostać bramkarzem można również pomóc przekazując 1 proc. ubiegłorocznego podatku  – wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać KRS : 0000249753; darowizna – Kacper Gajewski.

11-letni Kacper nie poddaje się chorobie - POMÓŻMY! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się