:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

21-letni motocyklista zginął na miejscu

wypadki, letni motocyklista zginął miejscu - zdjęcie, fotografia
Gazeta plonszczak.pl 26/05/2019 19:17

W niedzielę, 26 maja, około godziny 17, na ulicy Zawoda w Raciążu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Zginął 21-letni mieszkaniec Raciąża.

- Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że pojazd ciężarowy z przyczepą marki daf jechał od strony Sierakowa i wykonywał manewr skrętu w lewo. - informuje rzecznik prasowy KPP w Płońsku, podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska.  - W bok przyczepy uderzył jadący z naprzeciwka motocykl kawasaki, którym kierował 21-latek. Motocyklista zginął na miejscu. (ko)

foto: archiwum, zbiory OSP Raciąż

A taki wpis znalazł się na profilu fb Ochotniczej Straży Pożarnej w Raciążu:

W dniu dzisiejszym na wieczną służbę odszedł nasz przyjaciel i strażak OSP Raciąż Jakub Cieślak. Łączymy się w głębokim żalu z rodziną i pamiętamy w modlitwie.

Kuba spoczywaj w pokoju, pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci.

Reklama

21-letni motocyklista zginął na miejscu komentarze opinie

  • Kolega - niezalogowany 2019-05-26 19:57:33

    Kuba [*] Śmigaj po Niebieskich Autostradach bracie! :(

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 20:03:51

    Szkoda. Taki młody człowiek.

  • - niezalogowany 2019-05-26 20:53:12

    Kubuniu jesteś i będziesz w wielu sercach ❤️ Nie mogę w to uwierzyć

  • Sąsiad - niezalogowany 2019-05-26 21:22:00

    Spoczywaj W Pokoju ;( [*]

  • Koleżanka - niezalogowany 2019-05-26 21:22:14

    Kubuś niedługo się spotkamy [*] Pokaż tam na górze czym jest szybka jazda :( :)

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 21:23:37

    Szkoda młody chłopak wiem co czują rodzice sama to przeszłam duźo siły źyczę bardzo trudna jest to droga bez najukochańszego syna i nie do pogodzenia

  • Sąsiad - niezalogowany 2019-05-26 22:15:11

    Kuba [*] Będzie Nam Ciebię Brakowało............ :( !

  • Sąsiad-Kolega - niezalogowany 2019-05-26 22:17:23

    Spoczywaj W Pokoju! [*] :(

  • Raciąż. - niezalogowany 2019-05-26 23:05:51

    Straszna tragedia

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 23:15:06

    Szkoda chłopaka taki młody, smigaj po niebieskich autostradach:(((

  • gość 2019-05-26 23:27:32

    Treść komentarza...

  • Kolega - niezalogowany 2019-05-26 23:40:32

    [*] zawsze będę o tobie pamiętał

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 00:05:18

    Lataj po niebieskich Kubuś

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 00:06:39

    Lataj po niebieskich Kubuś

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 00:52:16

    Tragedia dla jednej i drugiej rodziny przykre

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 06:36:31

    Szkoda mi Ciebie mlody Spoczywaj w Pokoju.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 07:03:33

    Spoczywaj w pokoju

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 07:57:24

    Wiem co to znaczy bo w podobny sposób zginął mój przyjaciel kilka lat temu Wyrazy współczucia dla rodziny

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 08:02:16

    Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny, niech spoczywa w pokoju (*)

  • gość 2019-05-27 08:42:25

    Życie jest piękne , ale też okrutne. Dlaczego to spotkało Ciebie ?????? . Wyrazy współczucia dla rodziny .

  • Za wcześnie - niezalogowany 2019-05-27 09:04:55

    Kubuś wybrałeś ciężarówkę zamiast przyjaciela. Spoczywaj w pokoju złoty chłopaku (*)

  • Gość znajomy - niezalogowany 2019-05-27 09:43:41

    Wielka Tragedia-wyrazy współczucia dla całej rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 10:10:18

    Kubuś smigaj po niebieskich autostradach lwg [*]

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 11:10:47

    Kubuś na zawsze w naszej pamięci :-(

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 11:40:43

    Bardzo wspolczuje rodzinie, matce... Być na pogrzebie własnego dziecka, takiego dziecka to jest jakaś masakra! Bardzo współczuję też kierowcy cysterny, trauma do końca życia. Nie można osądzać, komentować. Łatwo komuś mówić, jeśli ich to nie dotyczy. Już życia Kubie to nie wróci. Teraz jedyne co możemy zrobić to modlić się za niego! Najgorsze jest to że Ci dobrzy, poukladani, mądrzy i dojrzale myślący odchodzą, a przecież życie było przed nim!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 12:29:36

    Wyrazy współczucia dla rodziny

  • gość 2019-05-27 13:24:29

    Spoczywaj w pokoju

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 17:01:40

    Spoczywaj w Pokoju i śmigaj po niebieskich drogach Kuba (*)

  • Kolega - niezalogowany 2019-05-27 19:32:45

    Dlaczego ty dlaczego nie moge sie z tym pogodzić rozumiesz rozmawialiśmy razem chwile przed tym przyjacielu wspoczywaj w spokoju