:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe, przelotne opady deszczu

A klasa: Korona nie dała rady liderowi, Jutrzenka ograła Pokrzywnicę

Po znakomitym wyniku (5:0) płońskiego PAF w Sypniewie (pisaliśmy już o tym meczu) pozostałe nasze drużyny w A klasie miały trudnych rywali. W Karolinowie znalazło to potwierdzenie – Korona 0:3 przegrała z Kryształem Glinojeck. Wielkie brawa należą się za to Jutrzence Unieck, która 4:2 pokonała faworyzowaną Pokrzywnicę.

 

Korona Karolinowo, po dwóch kolejnych zwycięstwach, o kolejne punkty zagrała na własnym boisku. Ale już przed meczem wiadomo było, że będzie to niezwykle trudne zadanie. Do Karolinowo zawitał bowiem lider A klasy – Kryształ Glinojeck, który był zdecydowanym faworytem tego spotkania. Niestety, niespodzianki nie było, a faworyt wygrał 3:0.

Korona Karolinowo - Kryształ Glinojeck 0:3 (0:1)

Korona: Piotr Russek - Michał Kamiński, Sebastian Ambroziak, Michał Kłodowski, Maciej Pilśnik (Michał Macias), Mateusz Nowak, Adrian Szcześniak (Karol Brzeszkiewicz), Maciej Zadroga (Mariusz Błaszczak), Hubert Bulak (Mateusz Olczak), Mateusz Szcześniak (Alan Altinel).

 

Dużo lepiej poszło Jutrzence, która w Uniecku podejmowała GKS Pokrzywnicę. Rywale znajdują się na czwartym miejscu w ligowej tabeli i przynajmniej teoretycznie mieli o co walczyć – wygrana dawała im awans na trzecią lokatę i przedłużenie marzeń o walkę o awans. Wszystkie te zamiary wybiła im z głowy Jutrzenka. Oczywiście cała drużyna zasługuje na oklaski, ale znakomitą partię rozegrał przede wszystkim Sebastian Baczewski, który zdobył trzy gole. Do siatki rywali trafił też Mariusz Borzykowski i podopieczni Sławomira Jóźwiaka, niespodziewanie acz zasłużenie, pokonali faworyta 4:2.

Jutrzenka Unieck - GKS Pokrzywnica 4:2 (2:0)

bramki: Borzykowski (4), Baczewski (9), Baczewski (54), Baczewski (73).

Jutrzenka: Michał Szymański - Mateusz Wagner, Maciej Karwowski, Michał Ługowski, Adam Osowski (75, Piotr Kwieciński), Paweł Osowski, Piotr Rogowski, Patryk Kopczyński (50, Damian Rasiński), Sebastian Baczewski (80, Marcin Markowicz), Szymon Wiejski, Mariusz Borzykowski.

foto (z meczu Korona - Kryształ): Łukasz Majkowski

A klasa: Korona nie dała rady liderowi, Jutrzenka ograła Pokrzywnicę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się