:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Amfetamina w volkswagenie

kryminalne, Amfetamina volkswagenie - zdjęcie, fotografia

Tym razem płońscy policjanci zabezpieczyli ponad 50 gramów amfetaminy. Znaleźli ją nocą, w aucie zaparkowanym w dzielnicy przemysłowej Płońska.

Kryminalni patrolujący nocą przemysłową część miasta, otrzymali informację, że po parkingach jeździ podejrzany volkswagen z tzw. obcymi blachami.

- Wskazany pojazd policjanci zauważyli w nieoświetlonym miejscu niedaleko jednej z firm - informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Gdy funkcjonariusze podjechali do auta, siedzący w nim mężczyzna zaczął nerwowo się zachowywać. Mężczyzna, którym był 32-latek z Płońska, był wyraźnie zdenerwowany i nie potrafił wyjaśnić co robi sam na nieoświetlonym parkingu o tak późnej porze.

Policja podaje, że podczas przeszukania pojazdu, w schowku oparcia fotela znaleziono zawiniątko z folii aluminiowej z białym proszkiem, dwie „porcje” podobnej substancji zawinięte w przeźroczystą folię i wagę elektroniczną. Mężczyznę zatrzymano, a auto zabezpieczono. Biały proszek, znaleziony przez policjantów okazał się amfetaminą o łącznej wadze ponad 50 gramów.

- Dalsze ustalenia w tej sprawie, poczynione przez płońskich kryminalnych pozwoliły na przedstawienie 32-latkowi 18 zarzutów prokuratorskich związanych z handlem narkotykami. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia - dodaje rzecznik prasowy policji.

Katarzyna Olszewska

foto: zbiory policji

Amfetamina w volkswagenie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się