:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C pochmurno z przejaśnieniami

Atrakcyjny motopiknik w Raciążu

W sobotę, 26 maja, w Raciążu odbył się piknik motocyklowy. Imprezę rozpoczęła parada motocyklowa, która ruszyła z placu targowego.

Następnie odbył się pokaz stuntu na harleyu, w wykonaniu Maćka „Dopa" Bielickiego - jedynego w Polsce motocyklisty, który pokazuje swoje ewolucje na motocyklu marki Harley-Davidson. Nie zabrakło również  konkurencji „głośny wydech”, którą wygrał Stanisław Bawolik oraz konkurencji „wolna jazda", którą wygrał Bogdan Cybulski.

Na uczestników czekało też dużo innych atrakcji: symulatory, które pokazują jak człowiek zachowuje się po narkotykach lub alkoholu, zawody strzeleckie, które przeprowadzała jednostka strzelecka Pluton z Raciąża, stoisko DKMS, w którym można było się zarejestrować i zostać potencjalnym dawcą szpiku. Można było również przyjrzeć  się szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,  zjeść karkówkę lub grochówkę.

Na koniec imprezy wystąpił zespół James B. & Friends z Sochocina (brali udział w 11 edycji konkursu Must Be The Music - Tylko Muzyka).

Głównym organizatorem imprezy był klub motocyklowy Cavalcade przy wsparciu miasta Raciąża i Miejskiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.

tekst i foto: Marta Olechowicz

Atrakcyjny motopiknik w Raciążu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się