:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe, przelotne opady deszczu

Auta, garaże, obora, siano, słoma i nawet ...truskawki

pożary, garaże obora siano słoma nawet truskawki - zdjęcie, fotografia

Dwa auta

W poniedziałek, 4 czerwca w Polesiu gm. Baboszewo zapalił się katalizator w peugeocie. Pożar ugasił właściciel przed przyjazdem straży.

W czwartek, 7 czerwca zapaliło się audi, zaparkowane na targowisku Manhattan w Płońsku. Gdy strażacy przyjechali na miejsce zdarzenia, pożarem było objęte całe auto. Przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji w pojeździe.

Siano i przyczepa

W czwartek, 7 czerwca strażacy gasili pożar w Starym Radzikowie w gm. Czerwińsk. Na terenie jednej z posesji paliła się przyczepa z sianem w kostkach. Przyczyną pożaru była najprawdopodobniej iskra z układu wydechowego ciągnika. Ciągnik został odpięty od przyczepy. Syn właściciela doznał obrażenia ręki, gdy odciągał od płonącej przyczepy auto. Strażacy opatrzyli mu rękę. Zniszczeniu uległa przyczepa oraz 120 kostek siana.

Pole truskawek

W piątek, 8 czerwca strażacy interweniowali w Poczerninie (gm. Płońsk). Wskutek zaprószenia ognia zapaliła się słomiana wyściółka na polu truskawek. Spłonęło około 40 arów truskawek i system nawadniania.

Słoma, trawa i poszycie

W piątek, 8 czerwca strażacy gasili pożar przy ulicy Padlewskiego w Płońsku, gdzie zapaliła się sucha trawa. Tego samego dnia trawa paliła się w Żukowie Wawrzonkach w gm. Raciąż.

W sobotę, 9 czerwca paliła się trawa w Łempinie (gm. Raciąż), a dzień później strażacy dwukrotnie gasili pożar poszycia w lesie w Modzelach Bartłomiejach (gm. Nowe Miasto). W tym ostatnim przypadku przyczyną było najprawdopodobniej podpalenie.

Również w niedzielę, 10 czerwca, wskutek zaprószenia ognia, paliło się kilkadziesiąt bel słomy na polu w Woli Folwark w gm. Baboszewo.

Dwa garaże

W sobotę, 9 czerwca straż pożarną wezwano do Mystkowa w gm. Baboszewo. Palił się dach garażu, przylegającego do budynku mieszalnego. Zniszczeniu uległ dach i elewacja garażu. Przyczyną było prawdopodobnie samozapalenie się śmieci w koszu.

Tego samego dnia strażacy gasili pożar blaszanego garażu w Latonicach w gm. Nowe Miasto. Spłonęło wyposażenie garażu, silniki motorowerów i narzędzia. Przyczyny pożaru nie ustalono.

Płonęła obora

W sobotę, 9 czerwca ogień pojawił się w oborze w Gralewie, gm. Raciąż. Przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Zniszczeniu uległa instalacja. (ko)

foto: zbiory OSP Nowe Wrońska


Auta, garaże, obora, siano, słoma i nawet ...truskawki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się