:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Balowa tradycja ostatkowa

charytatywnie, Balowa tradycja ostatkowa - zdjęcie, fotografia

We wtorek, 13 lutego w sali weselnej Marco przy ulicy Szkolnej w Płońsku odbył się charytatywny bal ostatkowy im. Jerzego Szymczaka. Był to trzynasty już bal Stowarzyszenia Przyjaciół Szpitala w Płońsku.

Jak co roku do tańca uczestnikom grał zespół Horyzonty. Chętnych do charytatywnej, ostatkowej zabawy jak zwykle nie zabrakło, w tym roku na szpitalnym balu bawiło się około 240 osób.

Tradycją balu jest licytacja przedmiotów przekazanych wcześniej przez darczyńców. Z tegorocznej licytacji udało się zebrać 17.180 zł, a przedmiotami, które osiągnęły najwyższą cenę były m.in. obraz olejny i stary telefon, które wylicytowano za 1.200 zł, a jeden z bukietów kwiatów, przekazanych przez kwiaciarnię sprzedany został za 700 zł.

Całkowity dochód z balu będzie znany po rozliczeniu kosztów przygotowania imprezy. Tegoroczny dochód będzie przeznaczony na dofinansowanie zakupu karetki z wyposażeniem dla płońskiego szpitala oraz na sprzęt rehabilitacyjny i rehabilitację Weroniki Bernard z Cempkowa.

Katarzyna Olszewska

foto: zbiory organizatora

Miejsce zdarzenia mapa Płońsk


Balowa tradycja ostatkowa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się