:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Będzie na wesoło w Krysku

Kiedy: 2018-08-18 , godzina: 16:00 | Gdzie: Krysk

zaproszenia, Będzie wesoło Krysku - zdjęcie, fotografia

Podczas Festynu Rodzin w Krysku w gm. Naruszewo będzie można spróbować swoich sił w dojeniu krowy, ujeżdżaniu byka a także wziąć udział w zawodach ringo.

Jedną z atrakcji sobotniego Festynu Rodzin w Krysku, który odbędzie się 18 sierpnia będą konkurencje – na sportowo i wesoło. A więc odbędą się zawody rzutu ringo o puchar wójta gminy Naruszewo, a także gminny konkurs w dojeniu sztucznej krowy o tytuł mistrza gminy Naruszewo oraz mistrzostwa gminy Naruszewo w rodeo - ujeżdżanie sztucznego byka.

Osoby, zainteresowane udziałem w powyższych konkurencjach mogą się już zapisywać w Urzędzie Gminy w Naruszewie – pokój nr 9, bądź podczas festynu - 18 sierpnia, w godzinach 15-16, o ile będą jeszcze wolne miejsca. Sportowe konkurencje na wesoło odbędą się w godzinach 16-17.30, a organizator – gmina Naruszewo zapowiada supernagrody. (ko)

foto: archiwum

Będzie na wesoło w Krysku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się