:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C mgła

Będzie nadzwyczajna sesja powiatowa w sprawie kolejek

samorząd, Będzie nadzwyczajna sesja powiatowa sprawie kolejek - zdjęcie, fotografia

Coraz bardziej napięta atmosfera panuje w sprawie procedur sezonowego zatrudniania obcokrajowców w Powiatowym Urzędzie Pracy w Płońsku. We wtorek, 15 maja, odbędzie się w tej sprawie nadzwyczajna sesja rady powiatu.

Sesja, w sali plenarnej płońskiego starostwa, odbędzie się we wtorek, 15 maja, o godzinie 12. Będzie to posiedzenie nadzwyczajne, zwołane na wniosek klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości. Posiedzenie ma dotyczyć bieżącej sytuacji w Powiatowym Urzędzie Pracy w Płońsku w kontekście zatrudniania pracowników sezonowych i związanych z tym problemów administracyjnych. Na sesję zaproszeni zostali samorządowcy z gminy Czerwińsk oraz przedstawiciele Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

foto: zbiory prywatne - na zdjęciu rolnicy w kolejce przez płońskim PUP

Będzie nadzwyczajna sesja powiatowa w sprawie kolejek komentarze opinie

  • Tomi - niezalogowany 2018-05-09 17:01:31

    Co tu dużo gadać. Rząd niewyrobil się na czas z ustawą, tym samym stworzył duży problem plantatorom. A samorządom podrzuca się teraz "kukulcze jajo". Jak ministerstwo widziało, że się nie wyrobi to należało przełożyć termin wejścia ustawy w życie o rok i to kłopocie...no ale po co kłopot maja tylko naiwni rolnicy... szkoda

  • Paweł Szymański 2018-05-14 18:35:54

    Hmm one pracują cięzko

Dodajesz jako: Zaloguj się