:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe, przelotne opady deszczu

Biało-czerwone przedszkolaki

Przedszkole nr 2 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Płońsku zorganizowało w czwartek (26 kwietnia) Przegląd Piosenki Patriotycznej.

Brały w nim udział Przedszkola nr 1, 2, 3, 4 i 5 z Płońska. Przegląd rozpoczął się od odśpiewania hymnu Polski i piosenki „Polska biało-czerwoni” w wykonaniu gospodarzy przeglądu. 

I tak jak w tej piosence, było na przeglądzie w przedszkolu Kubusia Puchatka. Młodzi artyści, ubrani w stroje biało-czerwone, jak również w stylizowane kostiumy historyczne i ludowe, przygotowali pod kierunkiem opiekunów bogaty repertuar piosenek patriotycznych m.in.: „Zwycięży orzeł biały”, „Pałacyk Michla”, „Młody maj”, „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”, „Kocham Cię Polsko”.

Na zakończenie przeglądu wręczono wszystkim uczestnikom dyplomy. Było również pamiątkowe zdjęcie i słodki poczęstunek. To był uroczy i wzruszający koncert. Brawo.

tekst i foto: Katarzyna Kołodziejczyk

Biało-czerwone przedszkolaki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się