:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Boiska w Królewie wybudują

inwestycje, Boiska Królewie wybudują - zdjęcie, fotografia

Udało się rozstrzygnąć drugi  przetarg na budowę obiektu sportowego w Królewie w gm. Joniec. Prace mają być wykonane do końca roku.

Jak już informowaliśmy, gmina Joniec otrzymała dofinansowanie – 200 tys. zł z budżetu wojewódzkiego, na budowę obiektu sportowo-rekreacyjnego. W ramach tej inwestycji  na działce przy Szkole Podstawowej w Królewie powstanie boisko do gry w piłkę nożną, boisko wielofunkcyjne, a także plenerowa siłownia.

Pierwszy przetarg został unieważniony gdyż nie wpłynęła żadna oferta. W drugim przetargu zgłosiły się trzy firmy (jedną z ofert odrzucono) – wybrano ofertę firmy z Okuniewa w kwocie 341,4 tys. zł. Dodajmy, że druga oferta opiewała na kwotę ponad 637 tys. zł.

Pierwotnie zadanie miało być zrealizowane do końca listopada, ale jak informuje wójt Marek Czerniakowski, udało się wydłużyć ten termin o miesiąc. Prace przy szkole w Królewie mają się niebawem rozpocząć. (ko)

Boiska w Królewie wybudują komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się