:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Chcesz się zaszczepić - zgłoś się do urzędu

zdrowie, Chcesz zaszczepić zgłoś urzędu - zdjęcie, fotografia

Mieszkańcy gminy Joniec, którzy ukończyli 65 lat i chcą skorzystać z bezpłatnego szczepienia przeciwko grypie, powinny się skontaktować z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, który koordynuje program bezpłatnych szczepień.

Seniorzy, zameldowani na terenie gminy Joniec, proszeni  są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jońcu – tel. 23 661 64 30.  Szczepienia przeciwko grypie dla osób po 65 roku życia będą bezpłatne, ich koszt sfinansuje gmina.

Jak już informowaliśmy – rada gminy Joniec w marcu b.r zdecydowała o bezpłatnych szczepieniach przeciwko grypie dla seniorów. W tegorocznym budżecie zaplanowano na ten cel 20 tys. zł, choć koszty szczepień mają być mniejsze.

W tym roku na terenie gminy Joniec osób kwalifikujących się do bezpłatnych szczepień będzie około 500 – póki co nie wiadomo, ile osób na bezpłatne szczepienie się zdecyduje. Koordynatorem programu szczepień jest GOPS w Jońcu. (ko)

foto: archiwum

Chcesz się zaszczepić - zgłoś się do urzędu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się