:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Co się stało w Nowym Mieście? 25-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala

śledcze, stało Nowym Mieście latek ciężkim stanie trafił szpitala - zdjęcie, fotografia
Gazeta plonszczak.pl 04/06/2019 13:42

W nocy z soboty na niedzielę (1 na 2 czerwca) - po północy, płońska policja dostała informację o mężczyźnie, leżącym na chodniku w Nowym Mieście. 25-latek miał obrażenia głowy i kręgosłupa.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na chodniku nieopodal skrzyżowania ulicy Słonecznej i Aptecznej w Nowym Mieście leży mężczyzna, który ma obrażenia głowy - informuje rzecznik prasowy KPP w Płońsku, podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska. - Na miejsce zostali skierowani policjanci, w tym wydziału kryminalnego oraz grupa operacyjno dochodzeniowa, która zabezpieczyła ślady i dokonała oględzin miejsca zdarzenia. Zadysponowano również karetkę pogotowia. Mężczyzna, 25-letni mieszkaniec Nowego Miasta przebywa obecnie w szpitalu. Wyjaśniamy, jakie były okoliczności i co się stało. Jednak na chwilę obecną trudno jest mówić o jakiejkolwiek, ustalonej wersji wydarzeń. (ko)

foto: archiwum

Reklama

Co się stało w Nowym Mieście? 25-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 15:55:43

    Co za bydlo nie ludzie , żeby tak pobic czlowieka ! To sie w glowie nie mieści !.

  • gość 2019-06-04 21:32:55

    niech więcej ćpają ..... napewno będzie spokój.....

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 21:49:25

    Bo za małe są kary ????Takie nasze Polske prawo ????

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 21:57:31

    Pobili niewinnego chłopaka.

  • Gość3 - niezalogowany 2019-06-05 11:26:01

    To co się stało powinno być nagłośniene! Jak można kogoś tak skrzywdzić? Bili żeby zabić! Mieszkańcy Nowego Miasta mogą się czuć bezpiecznie...zwłaszcza że zaraz zaczną się imprezy nad zalewem. Jeszcze jedno pytanie:gdzie była policja ? W sb się działo w rynku ,wszyscy wiedzą

  • rodzic jak ich wielu - niezalogowany 2019-06-05 14:01:07

    Do czego to doszło żeby tak bestialsko pobić drugiego człowieka
    Mam nadzieję że policja znajdzie sprawców i dostaną najwyższą z możliwych kar
    (to i tak stanowczo za mało)
    Współczuję jemu i jego rodzinie.
    Może cuda się zdarzają i powróci do zdrowia
    Tego Mu życzę.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 14:42:35

    Policja oni sami się boją albo śpią gdzie popadnie to co tu mowa o mieszkańcach sam strach

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 15:13:06

    Bo tu policja nic nie robi.Poprzedni komendant nie bał się wyjść z posterunku i wystawić mandatu. Codziennie ,a właściwie co noc jakieś burdy,może nocne służby i patrole na ulice zamiast na płatne służby do Czerwińska.Panie komendancie,do roboty!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 12:43:15

    Sprawa powinna być naglośniona. Mlody czlowiek został skatowany przez bestie. Nazwiska i twarze tych oprawców powinni poznać wszyscy z bliżej i dalszej okolicy. Bestialstwo powinno zostać przykladnie ukarane. Żadnych taryf ulgowych dla bezwzględnych oprawców, którzy prawie zabili człowieka. Trudno wyobrazić sobie takie okrucieństwo.Bić leżąca ofiarę. Pozbawić młodego człowieka zdrowia. Mówmy o tym głośno, domagajmy się sprawiedliwości. Nie mogę bezkarnie terroryzowac mieszkańców.

  • Gość xxx - niezalogowany 2019-06-06 21:26:57

    Zdecydowanie się zgadam , nagłośnić sprawę, wszyscy powinni wiedzieć kto to zrobił . Mógł ma nich trafić mój czy Twój syn?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 23:15:48

    Szkoda tylko że ci co wiedzą coś na ten temat siedzą cicho . A policja nosa wieczorem nie wytknie po za mury posterunku

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 17:01:39

    Niech Wójt zamontuje monitoring a nie niepotrzebne inwestycje co ludzie dawali sobie rade wczesniej i bez nich. Nocne patrole a nie po miszewach grabiach i innych lasach spac, rozumiem niebezpieczna praca tylko człowiek ale kazdy wie na co sie pisze a nie tylko 8-10godz i wczesniejsza emerytura.

  • Gość 42 - niezalogowany 2019-06-15 21:22:52

    Policja w Nowym to tylko czeka po lasach i łąkach na emeryturę, nie widzą tego co się dzieje na mieście , boją się i to wie każdy kto zna policję z Nowego. Chcesz doczekać emerytury to do Nowego w las i będzie ok. Złapać jakiegoś obcego i szybko na pizzę albo kebaba i to jeszcze podjechać od tylu żeby nikt nie widział. Dlaczego nie łapią tych którzy jeżdżą pijani ( widziałam niejednokrotnie). Gdzie jest policja jak gówniarze ćpają nad rzeką, pod mostem itp ? Jak dla mnie to nie policjanci tylko chłopcy bojący się łepków nowomiejskich. Gdzie są rodzice osób niepełnoletnich którzy chodzą po Nowym z alkoholem i nie tylko. Ludzie ogarnijcie się , policja w Nowym Mieście nic nigdy dobrego w kierunku obywatela nie zrobi.

Dodajesz jako: |