:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C lekkie zachmurzenie

Czerwińsk serialowym Brwinowem

foto-ciekawostki, Czerwińsk serialowym Brwinowem - zdjęcie, fotografia

Nad Wisłę do Czerwińska, nie po raz pierwszy, przybyli filmowcy. Kręcone tu były sceny do nowego serialu TVP „Stulecie Winnych”.

Na zlecenie Telewizji Polskiej Endemol Shine Polska realizuje serial „Stulecie Winnych”. Zdjęcia rozpoczęły się w maju. W obsadzie są m.in. Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska, Arkadiusz Janiczek, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Adam Ferency i Roman Gancarczyk. Za kamerą stoi Piotr Trzaskalski. Szefem literackim tego historycznego projektu jest Ilona Łepkowska.

"Stulecie Winnych" to opowieść o losach zwyczajnej rodziny z podwarszawskiego Brwinowa, która zostaje wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. Fabuła rozpoczyna się w momencie wybuchu I wojny światowej, a kończy po stu latach – w czasach współczesnych.

„Stulecie Winnych” to serial obyczajowy na motywach bestsellerowej powieści Ałbeny Grabowskiej pod tym samym tytułem.

Sceny z serialowego Brwinowa, w piątek 27 lipca, były kręcone m.in. na terenie Bazyliki w Czerwińsku nad Wisłą, a wśród statystów byli również mieszkańcy gminy Czerwińsk.

"Stulecie Winnych" trafi na ekrany TVP wiosną przyszłego roku.

tekst i foto: Katarzyna Kołodziejczyk

Czerwińsk serialowym Brwinowem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się