:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Czerwiński na święta

Artykuły, Czerwiński święta - zdjęcie, fotografia

Finalista kulinarnego programu MasterChef Szymon Czerwiński dzięki głosom internautów odwiedził w sobotę, 2 grudnia wychowanków płońskiego domu dziecka.

Wynik 26 tys. głosów użytkowników facebooka, oddanych w konkursie ogłoszonym przez finalistę programu MasterChef Szymona Czerwińskiego, zdecydował o jego przyjeździe do Płońska. Kucharz amator odwiedził wychowanków płońskiego domu dziecka, lecz nie sam, a w towarzystwie m.in. finalistki programu Top Model Ewy Niespodziany i youtubera Jeremiasza.

Nie przyjechał również bez powodu, lecz po to, by pokazać dzieciom i młodzieży, jak przygotować świąteczne, zdobione ciastka i ciasteczka. Przywiózł ze sobą przyjaciół, a wraz z nimi fotobudkę, sprzęt i składniki do robienia lodów zamrażanych ciekłym azotem i mnóstwo upominków - słodkości, owoce, pluszowe poduchy. A była to wizyta z cyklu „Czerwiński na Święta”, na którą dom dziecka zaprosił także inicjatorkę internetowego głosowania na Płońsk Wiolę Szymańską. (ap)

foto: Anna Piórkowska

Więcej zdjęć w Galerii

Czerwiński na święta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się