:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Czwartkowa akcja

policja na drodze, Czwartkowa akcja - zdjęcie, fotografia

W czwartek, 9 sierpnia płońska policja prowadzi działania pod nazwą „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych.

- Pomimo ciągłej poprawy stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym na uwagę zasługuje fakt, że ryzyko utraty życia na naszych drogach przez niechronionych uczestników ruchu drogowego jest dwukrotnie większe niż średnia europejska – podaje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Dlatego też w dniu dzisiejszym na terenie garnizonu mazowieckiego policji zostaną przeprowadzone działania pod nazwą „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów oraz egzekwowanie stosowania się uczestników ruchu do przepisów dotyczących relacji kierujący – pieszy oraz kierujący pojazdem silnikowym – rowerzysta. (ko)

foto: archiwum

Czwartkowa akcja komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się