:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Czwarty wakacyjny przystanek - Koziebrody

W poniedziałek, 9 lipca "Dom Kultury w drodze" wraz z "Odjazdowymi Bibliotekarzami" z Raciąża miał przystanek w Koziebrodach (gm. Raciąż).

MCKSiR w Raciążu odwiedza  miejscowości w gminie Raciąż, gdzie prowadzi zajęcia animacyjne dla dzieci, w tym m.in. przeciąganie liny, gra w klasy, ringo, wyścigi drużynowe, slalomy, zabawa z chustą animacyjną, tańce integracyjne, bańki mydlane. W poniedziałek, 9 lipca kolejnym przystankiem były Koziebrody. Wraz z "Domem Kultury w drodze" podróżują "Odjazdowi Bibliotekarze".

"Odjazdowy Bibliotekarz" to akcja promująca czytelnictwo i działalność animacyjną MCKSiR w gminie Raciąż, integracja społeczności lokalnych. Podczas warsztatów powstają prace konkursowe, książki pt. "Moja mała Ojczyzna". Wykonane prace wezmą udział w konkursie, a następnie zostaną wystawione na stanowisku Biblioteki Publicznej podczas V Jarmarku Raciąskiego. (ko)

foto: zbiory MCKSiR Raciąż

Czwarty wakacyjny przystanek - Koziebrody komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się