:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

„Do przodu Polsko!” – świetny klip strefy kibica MCK

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku na mundial przygotowało nie tylko strefę kibica, gdzie można kibicować polskiej reprezentacji,  ale również okolicznościowy teledysk „Do przodu Polsko!”.

Informowaliśmy już o tym, że w płońskim MCK będzie kulturalna strefa kibica „Polsko, do boju!”. Mecze będą wyświetlane na dwóch ekranach: w holu głównym MCK oraz na telebimie przed budynkiem. A godzinę przed rozpoczęciem każdego meczu polskiej reprezentacji będą trwały przygotowania do kibicowania: malowanie twarzy w barwy narodowe i wspólnie z cheerleaderkami i zespołami muzycznymi będzie można uczestniczyć w robieniu „kulturalnego hałasu”.

Oprócz meczu z Senegalem, Polakom w MCK będzie można kibicować:  24 czerwca (niedziela, godz. 20) Polska – Kolumbia oraz 28 czerwca (czwartek, godz. 16) Polska – Japonia oraz - miejmy nadzieję – w kolejnej fazie mistrzostw.

I na tym nie koniec, bo pracownicy płońskiego MCK nakręcili również teledysk „Do przodu Polsko”, w którym sami śpiewają i występują.

Teledysk powstał do piosenki „Do przodu Polsko!”: słowa Andrzej Mogielnicki, muzyka Antonio Baldassarre/Rugero Munafo z rep. Marka Torzewskiego; aranżacja Igor Pawlak.

Świetny pomysł, wspaniały teledysk, nic dodać, nic ująć. Zresztą obejrzyjcie i posłuchajcie sami. (ko)

foto: zbiory mażoretek

video: MCK Płońsk

„Do przodu Polsko!” – świetny klip strefy kibica MCK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się