:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Druga odsłona Pucharu Lata

W niedzielę, 5 sierpnia, rozegrano w Baboszewie drugi turniej piłkarskiego Pucharu Lata. Do wrześniowego finału awansowały drużyny: RB Ciechanów, Myken&Champion i Art-Dan.

W tegorocznej edycji Pucharu Lata – organizowanej przez halę sportową-widowiskową w Baboszewie - zagrało dwanaście drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Każda z grup rozegrała turniej, który wyłonił po trzy najlepsze drużyny, które zagrają we wrześniu w turnieju finałowym.

Pierwsza z grup zagrała w niedzielę, 8 lipca, a do finału awans wywalczyli: Tynk Pol, Nextnet i Oldboy Raciąż.

W minioną niedzielę, 8 sierpnia, o awans walczyła druga z grup. Najlepsza okazała się drużyna RB Ciechanów, która wygrała cztery spotkania i zanotowała jeden remis. Drugie miejsce zajął Myken&Champion, który zaliczył trzy zwycięstwa, jeden remis i porażkę. Ostatnie miejsce, premiowane awansem do finału, zajął Art-Dan, który wygrał trzy spotkania i dwukrotnie przegrał. Niewiele, bo punktu, do strefy awansu zabrakło drużynie Oldboy Baboszewo.

Najlepszym strzelcem drugiego turnieju okazał się, zdobywca dziewięciu goli, Damian Matusiak (RB Ciechanów). (ak)

foto: Marta Olechowicz

Klasyfikacja końcowa: 1. RB Ciechanów – 13 pkt. (20:5); 2. Myken&Champion – 10 pkt. (7:5); 3. Art-Dan – 9 pkt. (11:7); 4. Oldboy Baboszewo – 8 pkt. (6:5); 5. ADL Junior – 3 pkt. (5:15); 6. Huragan-Skociński – 0 pkt. (2:14).

Druga odsłona Pucharu Lata komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się