:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dwie kandydatki na sekretarza gminy Raciąż

samorząd, kandydatki sekretarza gminy Raciąż - zdjęcie, fotografia
Gazeta plonszczak.pl 10/07/2019 14:41

Rozmowy kwalifikacyjne z dwiema kandydatkami na stanowisko sekretarza gminy Raciąż zaplanowano na wtorek, 16 lipca.

Wyżej wspomniane kandydatki to Anna Dumińska-Kierska (radna powiatu, a w poprzedniej kadencji wicestarosta) oraz Beata Wiechowska (w poprzedniej kadencji sekretarz gminy Baboszewo).

Urząd Gminy w Raciążu ogłosił nabór na stanowisko sekretarza w związku z faktem, że dotychczasowa sekretarz gminy Gabriela Kowalska odchodzi na emeryturę. (ko)

foto: archiwum

Reklama

Dwie kandydatki na sekretarza gminy Raciąż komentarze opinie

  • gość 2019-07-10 15:25:53

    Beata Wiechowska: kompetentna , wykształcona , uczciwa, wymagajaca , pracowita, z niesamowitą inwencją tworczą , przewidująca , decyzyjna, z inuicją , głupotę wyczuje na mile,.... ( maluczcy ludzie , którzy nie pracują tylko pilnują swych ciepłych posadek i układzików - mogą zacząć się bać !!! ) Raciążanom życzę takiej Sekretarz !

  • gość 2019-07-10 17:15:19

    Obie panie z otoczenia Mączewskiego, więc wszystko w rodzinie. Obstawiam wybór pani Kierskiej, której został rok do emerytury i musi załapać się na posadę z wysokimi składkami.

  • Raciążak - niezalogowany 2019-07-10 18:38:10

    chyba Gabriela Kowalska

  • Powiat - niezalogowany 2019-07-10 21:32:44

    Na 100 procent wójt zatrudni swoją byłą szefową. Ten nabór to ustawka.

  • gość 2019-07-10 22:35:37

    Do gość cyt Beata Wiechowska: kompetentna , wykształcona , uczciwa......................hehehe-koń by się uśmiał a kobyła by zdechła. Boże broń gminę od tej osoby bo będzie Sodoma i Gomora

  • Gość mieszkaniec Gminy Raciaz - niezalogowany 2019-07-11 16:05:50

    PANI ANNA D.K JEST OSOBA KOMPETENTNA TAKIEJ PANI SEKRETARZ POTRZEBA CO DO DRUGIEJ KANDYDATKI NIE ZNAM. MOZE W KONCU SKONCZYLY BY SIE TAM UKLADY BO JAK DO TEJ PORY TO JEST JAK BYLO Z TYM TYLKO ZE PRACE LUB STAZ(KOSMETYCZKA) OTRZYMUJA LUDZIE Z OTOCZENIA OBECNEGO WOJTA ROBIONE SA CZYSTKI LUDZI P. GISZCZAKA BRAWO DOBRA ZMIANO TAK DALEJ A PRZY NASTEPNYCH WYBORACH MOZE JUZ NIE BYC TAK KOLOROWO

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 16:27:19

    Anna Dominska Kierska moja kandydatka

  • Radny powiatowy - niezalogowany 2019-07-11 20:46:21

    Jakie układy się skończą? Jednym wielkim układem jest to, że zostanie zatrudniona p. Kierska. Najpierw liczyła na Bogdana wójta gm. Baboszewo, ale ten jej powiedział że ma z wewnątrz urzędu mocnych kandydatów

  • Gość mieszkaniec gminy - niezalogowany 2019-07-12 04:10:13

    Po co te konkursy. Zatrudnia swojego czlowieka zeby bylo jak bylo . Jak narazie to swoich sie zatrudnia i czysci ludzi Giszczaka. Nie licza sie kompetencje tylko nadal uklady Brawo dla Wojta

  • gość 2019-07-12 15:44:17

    Stanowisko Sekretarza winno być obstawione osobą kompetentną i uczciwą , z dobrą opinią publiczną i z wspaniałym świadectwem rozwiązania z pracy ostatniej

  • gość 2019-07-13 18:11:05

    Czystki są robione????. Tam utworzono związek emerytów !!!!!. Najwyższy czas na czystki.Babcie na emeryturę !!!!!

  • GośćRaciaza - niezalogowany 2019-07-15 19:01:33

    Swiete slowa zatrudnia kolejna przed emerytura zeby skladeczki wieksze byly .A p. Wojt moze by sie w koncu pochylil i co niektore osoby odeslal na emerytury bo juz i wiek ladny maja a nadal pracuja.

Dodajesz jako: |