:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C mgła

Dwójka za prędkość

policja na drodze, Dwójka prędkość - zdjęcie, fotografia

W miniony weekend dwoje kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym. Jednym z nich była 27-letnia kobieta.

W piątek, 1 czerwca policjanci drogówki pełniący służbę w Goławinie w gm. Czerwińsk zatrzymali 48-letniego mieszkańca Legionowa, który w terenie zabudowanym jechał volkswagenem z prędkością 109 km/h, czyli o 59 km/h więcej, niż dopuszczają przepisy. Kierowca stracił prawo jazdy na trzy miesiące, zyskał natomiast wysoki mandat i punkty karne.

W sobotę, 2 czerwca  prawo jazdy straciła 27-letnia mieszkanka Łodzi, kierująca bmw. Funkcjonariusze zatrzymali kierowany przez nią pojazd do kontroli na krajowej 50-tce w Nacpolsku w gm. Naruszewo. 27-latka w terenie zabudowanym pędziła z prędkością 117 km/h. Ona również została ukarana przez mundurowych wysokim mandatem i punktami karnymi.

Płońska policja po raz kolejny przypomina, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, kierowcy decydujący się na przekraczanie dopuszczalnej w terenie zabudowanym prędkości o ponad 50 km/h muszą się liczyć z utratą prawa jazdy na 3 miesiące. (ko)

foto: archiwum

Dwójka za prędkość komentarze opinie

  • gość 2018-06-05 16:11:32

    generalnie to nie czaję jak w dzisiejszych czasach można yanosika sobie nie włączyć...

Dodajesz jako: Zaloguj się