:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Enter i... poszło, czyli tradycję odpaliliśmy w nowoczesność

od redakcji, Enter poszło czyli tradycję odpaliliśmy nowoczesność - zdjęcie, fotografia

Kochani, stało się. Nowoczesność dopadła i Płońszczaka.

Płońszczak jako gazeta lokalna w powiecie płońskim to - odłóżmy na bok konwenanse skromności - prawdziwa siła tradycji. Wszak pierwsze papierowe wydanie ukazało się 28 września 1994 roku. Z Czytelnikami jesteśmy więc już od 24 lat.

A gwoli prawdy, to dzięki Czytelnikom i Reklamodawcom. Bo tylko z takich źródeł ta działalność jest finansowana. Nigdy nie byliśmy dotowani ani przez polityków, ani przez biznesmenów. Poprzez finansowe zależności nie reprezentowaliśmy niczyich interesów.

A więc tradycja i niezależność. Można nas nie lubić, nie cenić lub cokolwiek innego, ale tych dwóch wyznaczników Płońszczakowi odmówić nie można.

Można zaś było odmówić otwartości na nowe technologie. Długo przed tą nowoczesnością się broniliśmy, ale na rzeczywistość obrażać się nie można - wielu Czytelników czerpie informacje z sieci i zamykanie się wyłącznie w sile tradycji było formą lekceważenia dużej grupy osób.

A więc łączymy siłę tradycji papierowego Płońszczaka z nowoczesnością portalu internetowego.

Od soboty 3 marca portal więc ruszył. Z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc będziemy "podpinali" nowe rzeczy. Już wkrótce np. pojawią się filmiki i ogłoszenia, o pozostałych atrakcjach na razie... cicho, sza...

Śledźcie nas na bieżąco - postaramy się robić najlepszy portal jaki jesteśmy w stanie. Choć prosimy o wyrozumiałość, bo choć szybko się uczymy, to pamiętajcie o naszym technologicznym "zacofaniu". Będziemy wdzięczni za każde opinie i podpowiedzi.

I najważniejsze. Zapraszamy do współpracy. Chcemy ten portal współtworzyć z Wami, czyli wszystkimi, którzy lubią te swoje Małe Ojczyzny. Jeśli prowadzisz bloga, vloga, czy po prostu chciałbyś dzielić się swoimi przemyśleniami, informacjami, zdjęciami, filmikami - zapraszamy. Również tych, którzy mają jakąś pasję i chcą dzielić się nią z innymi. Damy Ci własne miejsce na lokalnym portalu.

Możliwe wszelkie formy współpracy.

Trzymajcie kciuki!

redakcja Płońszczaka

Enter i... poszło, czyli tradycję odpaliliśmy w nowoczesność komentarze opinie

 • Ania - niezalogowany 2018-03-05 12:57:12

  Myślałam że przez przypadek weszłam na ciechanowinaczej, a tutaj Płońszczak :D fajnie, że się zmieniacie i rozwijacie, tak trzymać :)

 • Gość - niezalogowany 2018-03-05 16:31:56

  Fajny portal gratulacje...

 • Krysia - niezalogowany 2018-03-06 20:29:35

  Nareszcie! Od razu polubiłam ten portal, zaglądam kilka razy dziennie:)

 • Czytelnik - niezalogowany 2018-03-07 22:27:10

  Brakowało gazecie nogi internetowej, dobra decyzja... jest poprawnie

 • gość 2018-03-10 14:05:17

  Świetna decyzja! Trzymam kciuki i z chęcią wyłączę adblocka, jeśli reklamy nie będą nachalne. Powodzenia :)

Dodajesz jako: Zaloguj się