:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Finał przedstawienia z Siedlina

O programie słowno-muzycznym „Otwórz Bogu serce swoje”, który we wtorek (27 marca) przedstawili uczniowie klas VI i VIIa Szkoły Podstawowej w Siedlinie pisaliśmy już wcześniej. Teraz, by wczuć się w atmosferę Świąt, prezentujemy muzyczny finał tego przedstawienia.

A kto wystąpił w tym przedstawieniu?

W rolę Jezusa wcielił się Szymon Borkowski, Judasza zagrał Sebastian Witkowski. Wiersze recytowali: Kacper Szcześniak, Szymon Borkowski, Jakub Cywiński, Katarzyna Mikusek, Bartosz Szymański, Wiktoria Pilśnik, Mateusz Murański, Nikola Bluszcz, Sandra Graczyk, Julia Więckowska, Anita Wieczorek, Magda Zalesiak, Aleksandra Dolińska, Ewa Jarosławska, Karolina Sobańska i Maja Mioduszewska.

Szkolny chór śpiewał  „Stary przydrożny krzyż”, „Barabasz”, „Mój Mistrzu”. Szczególnie spodobała się wszystkim wykonana na zakończenie „Otwórz Bogu serce swoje”.

Wśród recytowanych wierszy znalazły się utwory Krzysztofa K. Baczyńskiego, Leopolda Staffa, Romana Brandstaettera, Ernesta Brylla, Jana Lechonia, Stanisława Grochowiaka, ks. Jana Twardowskiego, Karola Wojtyły.

foto: Katarzyna Kołodziejczyk

Finał przedstawienia z Siedlina komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się