:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Galeria Arena oficjalnie otwarta

W słoneczny poranek, w sobotę 6 października, przy ulicy Młodzieżowej w Płońsku dokonano uroczystego otwarcia nowej galerii handlowej Arena.

Na uroczyste otwarcie przybyli przedstawiciele władz miasta, starostwa oraz lokalnego biznesu. Symboliczną wstęgę przecięli: główni inwestorzy Adam i Szymon Guzowscy oraz burmistrz Andrzej Pietrasik i starosta Andrzej Stolpa.

Podczas uroczystego otwarcia inwestorzy mówili, że wizja miejsca powstała już wiele lat temu, trzeba było ją tylko zrealizować. Ale nie tylko wizja, przede wszystkim ciężka praca i wspaniały sprawdzony zespół sprawiły, że tego typu przedsięwzięcie powstało. Budowa galerii trwała blisko rok, a stworzono centrum handlowo-usługowe, które ma pasaż w środku.

W nowej galerii swoje punkty handlowe mają m.in. sieci: Smyk, Media Expert, Rossman, Empik, CCC, Deichman, Kik. W galerii znajdują się jeszcze wolne powierzchnie i czekają na przedsiębiorców.

tekst i foto: Katarzyna Kołodziejczyk


Galeria Arena oficjalnie otwarta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się