:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C mgła

GALERIA WSTYDU, czyli idziemy na spacer... - przysyłajcie zdjęcia i filmiki

Zastanawialiśmy się co napisać, bo spacer każdego z nas, mieszkańca powiatu płońskiego, jest inny, wyjątkowy. Każdy ma inne odczucia i wrażenia. Podziwiamy uroki  otaczającej nas przyrody, napotkane zwierzęta, ptaki. Robimy zdjęcia, kręcimy filmiki, aby pokazać znajomym jaka  piękna jest nasza okolica, jakie skarby możemy spotkać  wybierając się na przykład w plener.

Zaproponowany przez  nas  spacer będzie zaskakujący, ale zapewniamy, że realistyczny i prawdziwy. Zdjęcia i filmiki pokażą całą prawdę o naszych wątpliwej jakości skarbach.

Na naszych zdjęciach: las w Ilinie oraz pobocza przy drogach: Rąbież-Krysk, Mięczyn-Wychódźc, Nacpolsk-Skarboszewo, Przybojewo-Goławin oraz przy niedoszłym targowisku na wylocie z Płońska do Nowego Miasta.

Filmik nagraliśmy przy drodze Grodziec-Przybojewo.

A może w waszej okolicy też są takie skarby - przysyłajcie zdjęcia i filmiki z informacją gdzie się znajdują, to służby odpowiedzialne za zbieranie tych skarbów będą miały ułatwione zadanie.

Czekamy na materiały, mail: [email protected]

foto: Katarzyna Kołodziejczyk, Katarzyna Olszewska

GALERIA WSTYDU, czyli idziemy na spacer... - przysyłajcie zdjęcia i filmiki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się