:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Grupa „Pozbierani” na scenie

przedstawienia, Grupa „Pozbierani” scenie - zdjęcie, fotografia

Przedstawienie „Pomóż nam kolędo” wystawili w poniedziałek, 18 grudnia aktorzy-amatorzy z działającej przy Miejskim Centrum Kultury w Płońsku grupy teatralnej „Pozbierani”.

„Pomóż nam kolędo” to krótka, aczkolwiek dosadna forma poetycko-teatralna przygotowana przez Marcina Urbańskiego. Dająca dużo do myślenia o święcie, którego sensem jest dobroć i miłosierdzie, o czym tak często zapominamy w pogoni XXI wieku. To historia dwojga ludzi mieszkających na kolejowym dworcu, ludzi, którzy często spotykają się z brakiem życzliwości i pogardą, a którzy, tak jak każdy inny człowiek, chcieliby zasiąść do wigilijnego stołu w cieple domowego ogniska. To historia uwrażliwiająca na to, co dzieje się dookoła nas, uwrażliwiająca na drugiego człowieka. Zagrali w tej historii dla płońskiej publiczności: Sabina Sobańska-Lewczuk, Jan Rogowski, Aleksandra Andruczyk, Alicja Adamczyk, Agnieszka Bugalska i wspomniany już Marcin Urbański, czyli „Pozbierani”.

Anna Piórkowska

foto: Anna Piórkowska

Miejsce zdarzenia mapa Płońsk


Grupa „Pozbierani” na scenie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się