:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe, przelotne opady deszczu

Henryki rozstrzygnięte

konkursy, Henryki rozstrzygnięte - zdjęcie, fotografia

Znani są już laureaci Powiatowego Konkursu Literackiego „Henryki. Przez słowa do serca” zorganizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Płońsku.

Uroczyste podsumowanie konkursu literackiego zaplanowane jest na 8 czerwca.

A oto wyniki:

Szkoły podstawowe

Epika: 1. Joanna Machnacka „(Nie)koci świat”, 2. Zuzanna Rapusta „Nowa koleżanka”. Trzeciego miejsca  nie przyznano.

Liryka: Pierwszego miejsca nie przyznano. 2. Julia Gozdan „Niepokój”, 3. Aleksandra Jakubowska „Miłość”.

Temat specjalny: 1.Kinga Gębarowska „Mój pamiętnik”, 2. Wiktoria Zabłocka „Karty z pamiętnika adiutanta”, 3. Maciej Szczepański „Dziewięć dni do niepodległości”. Wyróżnienie: Eva Zydlewska „Witaj Niepodległa”.

Prace uczniów w kategorii szkół podstawowych oceniała komisja w składzie: Anna Goliasz, Bożena Kaliściak, Justyna Sarzalska, Mirosław Ochnio.

Szkoły ponadpodstawowe

Epika:1. Agata Barańska „Spowiedź”, 2. Antonina Kostrzewa „Memento mori”, 3. Marta Chojnowska „Nieświadomość”.

Liryka: 1. Arkadiusz Pikora „Alter ego”, 2. Małgorzata Bugalska „XXI”, 3. Julia Kantorowska „Skrywać”. Wyróżnienie: Oliwia Bieńkowska „Czas”, Maja Budkowska „Do szczęścia”, Oliwia Dutkiewicz „Papier”.

Temat specjalny: 1. Ilona Klonowska „Kto ich stamtąd zabierze?”, 2. Klaudia Szcześniak „Sto lat!”. Trzeciego miejsca nie przyznano. Wyróżnienie: Karolina Kostun „Liryzm przepełniony tragizmem”.

Prace uczniów w tej kategorii oceniała komisja w składzie: Marta Domańska, Renata Grabowska, Elżbieta Wiśniewska, Igor Kantorowski.

foto: archiwum

Henryki rozstrzygnięte komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się