:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Już tylko finał turnieju Radia Płońsk

Kiedy: 2018-03-11 , godzina: 09:00 | Gdzie: hala sportowa w Baboszewie

piłka nożna, tylko finał turnieju Radia Płońsk - zdjęcie, fotografia

Przed nami już tylko finał piłkarskiego cyklu „Radio Płońsk HM Trans CUP 2018”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 11 marca w Baboszewie.
Czwarty z pięciu turniejów tego cyklu odbył się w niedzielę, 4 marca, w Czerwińsku.
Przypomnijmy, że w piłkarskim cyklu (z pulą nagród o łącznej wartości 2500 zł) startuje dziesięć drużyn, a o ostatecznej kolejności zdecyduje suma punktów zdobytych w pięciu turniejach.
Wcześniej grano w Płońsku, Nowym Mieście, Sochocinie, a teraz w Czerwińsku. Przed finałowym turniejem w Baboszewie (11 marca) jeszcze kilka drużyn ma szansę na końcowy sukces.
Obecnie na czele tabeli znajduje się Tynkpol, który ma trzy punkty więcej od trzech zespołów: RB, Art-Dan i Auto-Hol Kondrajec i pięć więcej od The Naturat. (r)

Wyniki IV turnieju (4.03.): * Tynkpol - Zjednoczeni Bulkowo 3:2 * Auto-Hol Kondrajec - Zjednoczeni Bulkowo 5:0 * Tynkpol - Mazovia Błomino 2:0 * Auto-Hol Kondrajec - The Naturat 4:0 * Pal-Bud - Art-Dan 0:3 (walkower) * Mazovia Błomino - Remoncik Gościmin 3:1 * Art-Dan - Wkra Sochocin 3:0 (walkower) * Pal-Bud - Remoncik Gościmin 0:3 (walkower) * RB - Wkra Sochocin - obustronny walkower.

foto: zbiory Radia Płońsk (Szymon Kirczuk)

Już tylko finał turnieju Radia Płońsk komentarze opinie

  • skrzydłowy - niezalogowany 2018-03-09 19:29:42

    RB się zepnie i wygra. Tynkpol za bardzo pewny siebie i odpuści. Dobry pomysł z tym turniejem. Nagrody wysokie ciekawe na co drużyna taką kaske przeznaczy?

  • gość 2018-03-10 22:06:15

    Super radio i fajna muza tam leci. Przydałby się jakiś fajny program z telefonami od słuchaczy w sobotę. Jest tylko w piątek z konkursami i telefonami od ludzi. Ale nie od razu Kraków zbudowali. Fajnie że w Płońsku coś się rozrywkowo i sportowo dzieje.

Dodajesz jako: Zaloguj się