:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Kiedy obiecany remont?

interwencje, Kiedy obiecany remont - zdjęcie, fotografia

- Miał być remont, ale go nie było. Kiedy obiecany remont zostanie wykonany? – pyta nasz czytelnik. A pytanie dotyczy odcinka powiatowej drogi od Sochocina do Kuchar Żydowskich w gm. Sochocin.

Powyższy odcinek powiatowej drogi lata świetności ma już dawno za sobą i aż się prosi o nową nawierzchnię. W ubiegłym roku zapowiadano, że remont tej części drogi zostanie przeprowadzony. Ale tak się nie stało.

Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Płońsku, Marcin Piechocki mówi, że owszem, remont był planowany, ale takie remonty są realizowane przy finansowym wsparciu gminy, a gmina Sochocin w ubiegłym roku twierdziła, że nie ma na ten cel środków i z remontu zrezygnowano. Czy w tym roku prace zostaną przeprowadzone, póki co nie wiadomo, ale jak mówi Piechocki, zależy to od tego, czy gmina znajdzie pieniądze na dofinansowanie.

tekst i foto: Katarzyna Olszewska

Kiedy obiecany remont? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się