:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C zamglenie

Kolejne dwa zwycięstwa siatkarek

siatkówka, Kolejne zwycięstwa siatkarek - zdjęcie, fotografia

Jesień w wykonaniu siatkarek UKS Rutki jest znakomita – podopieczne Igora Piotrowskiego i Patryka Gmurczyka wygrały dwa kolejne spotkania w II lidze mazowieckiej juniorek.

W piątek, 19 października, płońszczanki rozegrały bardzo trudny, pięciosetowy pojedynek z UKS PLAS Warszawa. 

- Był to trudny dla nas mecz, przede wszystkim dlatego, że jeszcze nigdy nie graliśmy na tak małej hali – relacjonuje trener Igor Piotrowski. - Cieszy nas fakt, że mamy szeroką ławkę. Dokonaliśmy 13 zmian, wszystkie dziewczyny zagrały na swoim dobrym poziomie i wygraliśmy 3:2.

W niedzielę, 21 października, siatkarki UKS Rutki zagrały zaś z warszawskim AZS AWF i tym razem obyło się bez zbędnych nerwów – płońszczanki wygrały pewnie 3:0.

- Cieszy nas wygrana, natomiast gra dziewczyn już mniej – relacjonuje trener Igor Piotrowski. - Popełniliśmy tego dnia zbyt dużo błędów własnych. W meczu z warszawiankami dostały szanse wszystkie rezerwowe, w kluczowych tylko momentach wchodziły dziewczęta z pierwszej szóstki. Zawodniczkom należą się brawa, bo mimo słabszej postawy, wygraliśmy. Następny mecz ze Spartą Warszawa na wyjeździe zadecyduje o rozstawieniu w fazie play-off. (ak)

UKS PLAS Warszawa – UKS Rutki Płońsk 2:3

UKS Rutki: Maria Wiśniewska, Agata Bartołowicz, Anita Kanigowska, Julia Breza, Weronika Szymańska, Katarzyna Niedziółka, Gabriela Obojska, Ilona Grzelińska, Magdalena Gmurczyk, Joanna Czerniakowska, Karolina Pełka, Wioleta Jeznach.

AZS AWF Warszawa – UKS Rutki Płońsk 0:3 (18:25, 24:26, 16:25)

UKS Rutki: Maria Wiśniewska, Agata Bartołowicz, Anita Kanigowska, Julia Breza, Weronika Szymańska, Gabriela Obojska, Ilona Grzelińska, Magdalena Gmurczyk, Joanna Czerniakowska, Karolina Pełka, Julia Smolińska.

foto: zbiory klubu

Kolejne dwa zwycięstwa siatkarek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się