3°C bezchmurnie

Kolejny sukces raciąskiego policjanta

kulturystyka, Kolejny sukces raciąskiego policjanta - zdjęcie, fotografia

St. sierż. Patryk Błocki, policjant – kulturysta z KP w Raciążu odniósł kolejny sukces. Zajął trzecie miejsce w kategorii Men Physique Evolution Classic w Pucharze Polski IBFF &WPF w Kulturystyce i Fitness, który odbył się w Siedlcach.

W miniony weekend Patryk Błocki wystartował w kolejnych zawodach sylwetkowych - tym razem w Pucharze Polski  IBFF &WPF w Kulturystyce i Fitness, odbywającym się w Siedlcach. Konkurencja była dosyć duża, rywalizowało bowiem ponad 150 zawodników w różnych kategoriach, przedziałach wiekowych i wzrostowych.

Start w kategorii Men Physique Athletic +177cm przyniósł raciąskiemu kulturyście 4 miejsce. Natomiast  w kategorii Men Physique Evolution Classic +177 cm, Patryk wywalczył 3 miejsce i stanął na podium. Zapewniło mu to awans do odbywających się w drugi weekend listopada w Brukseli zawodów sylwetkowych WPF Ms and Mr Universe Championships.

A w najbliższy weekend Patryk wystartuje w Kownie na Litwie w mistrzostwach świata - 29-th World Amateur & 15-th Pro Championship. (ko)