:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe, przelotne opady deszczu

Konkursowo zaśpiewali po angielsku

W środę, 16 maja w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku odbyła się siódma już edycja organizowanego przez płońską dwójkę Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej.

W muzycznych zmaganiach wzięli udział uczniowie podstawówek z terenu powiatu płońskiego. Organizatorem konkursu jest SP nr 2 w Płońsku.

W kategorii klas I-III, pierwsze miejsce zajęła Amelia Marciniak z SP w Raciążu,  drugie – Maksymilian Urbankowski (SP nr 2 w Płońsku); trzecie Zuzanna Piotrowska (SP w Grodźcu). Wyróżnienia otrzymali: Ewelina Rosińska (SP nr 2 w Płońsku) i Dominik Przygódzki (SP w Raciążu).

W tej samej kategorii wiekowej w kategorii zespołów pierwsze miejsce przyznano zespołowi SP nr 2 w Płońsku, drugie miejsce zajął zespół wokalny z SP w Grodźcu.

A kategorii klasy IV-VII wśród solistów zwyciężyła Alicja Jabłońska z SP nr 2 w Płońsku,  drugie miejsce zajęła Julia Szeluga (SP w Baboszewie), trzecie Weronika Melzacka (SP w Baboszewie). Wyróżnienia przyznano: Milenie Napiórkowskiej (SP w Krysku), Zuzannie Koper (SP nr 2 w Płońsku) i Jakubowi Żakowskiemu (SP w Krysku).

W tym przypadku miejsce pierwsze zajął zespół wokalny z SP nr 3 w Płońsku, miejsce drugie zespół Kardioregulatory z SP nr 2.

tekst i foto: Katarzyna Olszewska

Konkursowo zaśpiewali po angielsku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się