:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Koszmarny wypadek w Radzyminie - zginęło trzech młodych mężczyzn

W nocy z wtorku na środę (30 na 31 października) w wypadku drogowym w Radzyminie (gm. Naruszewo) zginęło trzech młodych mężczyzn, czwarty w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Zakleszczone pomiędzy drzewami bmw przy lokalnej drodze zauważył przejeżdżający kierowca.

- Bmw jadące najprawdopodobniej od strony Naruszewa w kierunku Radzymina wypadło z drogi i uderzyło w drzewo, a następnie zakleszczyło się pomiędzy dwoma innymi - informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Na miejscu zginęło trzech młodych mężczyzn, a czwarty w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Płońsku.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do zdarzenia. Służby ratunkowe zawiadomił około godziny 4.30 przejeżdżający przez Radzymin kierowca.

Na miejscu zginęli 38-latek z gm. Pomiechówek oraz 17-letni i 25-letni mieszkańcy gm. Naruszewo. Do szpitala przewieziono 18-latka z gm. Naruszewo. (ko)

foto: OSP Naruszewo

Koszmarny wypadek w Radzyminie - zginęło trzech młodych mężczyzn komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się