:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Lekkoatletyczna środa

Tradycyjnie na początku maja płoński stadion zapełnia się młodymi adeptami królowej sportu.

W środę, 9 maja, odbył się lekkoatletyczny mityng, podczas którego najmłodsi zaprezentowali się w tzw. biegach ku słońcu, a starsi w wielu dyscyplinach, także w ramach mistrzostw powiatu.

Wyniki – „Biegi ku słońcu”:

Klasy O - dziewczęta (startowało 7 zawodniczek): 1. Alicja Derecka, 2. Patrycja Mazela, 3. Julia Pankowska.

Klasy O - chłopcy (startowało 12 zawodników): 1. Jaś Adamski , 2. Kacper Strubczewski, 3. Szymon Szczęsny.

Klasy I - dziewczęta (startowało 19 zawodniczek): 1. Gabrysia Kostulska, 2.  Amelka Sieklucka, 3.  Alicja Krzywkowska.

Klasy I - chłopcy (startowało 28 zawodników): 1. Maciek Wysocki, 2. Kacper Orłowski, 3. Mikołaj Koper.

Klasy II - dziewczęta (startowało 20 zawodniczek): 1. Marysia Rosłońska, 2. Alicja Szadkowska, 3. Alicja Rybka.

Klasy II - chłopcy (startowało 21 zawodników): 1. Oliwier Parzychowski, 2.  Krystian Mazela, 3. Mateusz Wierzchowski.

Klasy III - dziewczęta (startowało 32 zawodniczki): 1. Daria Kamińska. 2. Marta Balcerska, 3. Milena Wasilewska.

Klasy III - chłopcy (startowało 26 zawodników): 1. Jan Bołtuć, 2. Julian Ziółkowski, 3. Maciej Grzelak.

Klasy IV - dziewczęta (startowało 8 zawodniczek): 1. Oliwia Michniewicz, 2. Anna Więcławska, 3. Wiktoria Wilczewska.

Klasy IV - chłopcy (startowało 15 zawodników): 1. Michał Milewski, 2. Tomasz Kicek, 3. Mikołaj Kraśniewski.

Klasy V - dziewczęta (startowały 4 zawodniczki): 1. Julia Pierścińska, 2. Dagmara Bugucka, 3. Wiktoria Grązka.

Klasy V - chłopcy (startowało 4 zawodników): 1. Kacper Giziński, 2. Kacper Wolert, 3. Alan Piórkowski.

Klasy VI - dziewczęta (startowały 3 zawodniczki): 1. Weronika Pakulska, 2. Pola Dąbrowska, 3. Oliwia Jakubowska.

Klasy VI - chłopcy (startowało 3 zawodników): 1. Maks Konopka, 2. Mateusz Skierski, 3. Emil Jędrzejewski.

Wyniki - mityng

  100m K  MŁ        
miejsce I seria        
1 Chojnacka Klaudia 2003 MKS DURASAN Płońsk 13.76
2 Zdunowska Marta 2003 MKS DURASAN Płońsk 14.30
3 Dul Małgorzata 2003 SP 4 Płońsk 14.93
4 Nowakowska  Zofia 2004 SP 3 Płońsk 15.39
5 Mateńko Alicja 2004 SP 4 Płońsk 15.45
6 Dobrosielska  Urszula 2003 SP Raciąż 16.06
7 Sadowska Alicja 2004 SP 4 Płońsk 16.46
8 Kosewska Lena 2004 SP 3 Płońsk 16.64
  100m K           
miejsce I seria        
1 Baranowska Zuzanna 2000 MKS DURASAN Płońsk 15.40
2 Pyrzanowska  Natalia 2000 ZS 1 Płońsk 15.90
3 Załęcka  Klaudia 2000 ZS 1 Płońsk 16.68
  100m M  MŁ        
miejsce I seria        
1 Magnuszewski Paweł 2003 Mazovia ProActive Ciechanów 12.86
2 Grzelak Piotr 2003 SP 1 Płońsk 13.04
3 Brudzyński Jakub 2005 SP Dzierzążnia 13.60
4 Brzozowski Norbert 2003 SP 1 Płońsk 13.63
5 Kobos  Filip 2003 MKS DURASAN Płońsk 13.73
6 Latała  Alan 2003 SP 4 Płońsk 13.98
7 Dziuk Jakub 2003 SP 4 Płońsk 14.03
8 Kwiatkowski Bruno 2003 MKS DURASAN Płońsk 14.29
9 Krajewski  Kamil 2003 SP Dzierzążnia 14.35
10 Gościniak Kacper 2004 SP 3 Płońsk 15.13
11 Nowicki Patryk 2004 SP 3 Płońsk 15.39
12 Jędraszczak Radosław 2004 SP 3 Płońsk 15.55
13 Mendelewski Sebastian 2004 SP 1 Płońsk 15.63
  100m M          
miejsce I seria        
1 Nawrocki Adrian 2000 MKS DURASAN Płońsk 12.00
2 Korycki Jakub 2002 MKS DURASAN Płońsk 12.11
3 Grabowski Dawid 2002 SP 4 Płońsk 12.16
4 Ciarka Bartosz 2002 MKS DURASAN Płońsk 12.20
5 Kamiński Bartosz 2002 SP Dzierzążnia 12.21
6 Prządak Szymon 2002 MKS DURASAN Płońsk 12.24
7 Kwiatkowski Adam 2002 MKS DURASAN Płońsk 12.34
8 Mateńko Wiktor 2002 MKS DURASAN Płońsk 12.46
9 Kocik Klaudiusz 2001 ZS 1 Płońsk 12.55
10 Przybylski Łukasz 2001 MKS DURASAN Płońsk 12.57
11 Korzeniewski Piotr 2002 Mazovia ProActive Ciechanów 12.74
12 Łuniewski Krzysztof 2000 ZS 1 Płońsk 12.82
13 Jeziak Mateusz 2002 SP Dzierzążnia 12.92
14 Godlewski Wiktor 2002 MKS DURASAN Płońsk 13.36
15 Górczyński Jan 2002 SP 4 Płońsk 13.74
16 Ostrowski Barnaba 2002 SP 4 Płońsk 14.04
  200m K        
miejsce I seria        
1 Rudnicka  Marta 2002 MKS DURASAN Płońsk 30.85
  200m M        
miejsce I seria        
1 Małecki Adrian 2002 MKS Durasan Płońsk 24.00
2 Korycki Jakub 2002 MKS Durasan Płońsk 24.68
3 Ciarka Bartosz 2002 MKS DURASAN Płońsk 25.91
4 Magnuszewski Paweł 2003 Mazovia ProActive Ciechanów 30.79
  300m K  MŁ        
miejsce I seria        
1 Chojnacka  Klaudia 2003 MKS DURASAN Płońsk 47.73
2 Kowalska Angelika 2003 SP 1 Płońsk 51.44
3 Milewska Wiktoria 2003 SP 1 Płońsk 52.60
4 Chorzewska Wiktoria 2004 SP 4 Płońsk 52.74
5 Leszczyńska  Julia 2004 SP Raciąż 54.64
6 Nowakowska  Zofia 2004 SP 3 Płońsk 56.22
7 Włodarska Aleksandra 2003 SP Raciąż 56.31
8 Krupińska Agata 2004 SP 4 Płońsk 58.15
9 Gralewicz Weronika 2004 SP 1 Płońsk 60.30
10 Kossewska Lena 2004 SP 3 Płońsk 60.33
11 Calińska Natalia 2003 SP Dzierzążnia 60.85
12 Młudzikowska Maja 2004 SP 4 Płońsk 61.67
13 Tylczyńska Wiktoria 2004 MKS DURASAN Płońsk 64.83
14 Wójcik Paulina 2004 SP 1 Płońsk 65.20
15 Wiśniewska Anna 2004 MKS DURASAN Płońsk 68.61
  300m M  MŁ        
miejsce I seria        
1 Małecki Adrian 2002 MKS DURASAN Płońsk 38.60
2 Kobos  Filip 2003 MKS DURASAN Płońsk 42.62
3 Kosewski Michał 2003 SP 1 Płońsk 44.18
4 Jarosławski Kacper 2003 SP 4 Płońsk 45.70
5 Skierkowski Oskar 2003 SP Raciąż 47.60
6 Starczewski Kamil 2003 SP Dzierzążnia 47.70
7 Chrobot Marcel 2004 SP 3 Płońsk 47.79
8 Sękowski Marcin 2003 SP 4 Płońsk 47.95
9 Baryga Adrian 2003 SP 4 Płońsk 48.30
10 Dzierżanowski Mateusz 2003 SP 4 Płońsk 49.02
11 Szymańczyk Adrian 2003 MKS DURASAN Płońsk 49.60
12 Domański Kacper 2004 SP 1 Płońsk 51.09
13 Kamiński Maciej 2004 SP 4 Płońsk 53.30
14 Ferski Mateusz 2004 G Raciąż 49.10
  400m K           
miejsce I seria        
1 Ordak Aleksandra 2002 SP 1 Płońsk 76.28
2 Wojkowska Marzena 2002 SP 1 Płońsk 91.20
  400m M          
miejsce I seria        
1 Jaszczur Michał 1981 Mazovia ProActive Ciechanów 60.55
2 Ciarka Paweł 1973 KB im. P. Sękowskiego 60.88
3 Lewandowski Jakub 2002 SP 4 Płońsk 69.56
4 Kowalewski Mikołaj 2002 G Dzierzążnia 70.43
  600m K  MŁ         
miejsce I seria        
1 Woźniak Anna 2004 SP 4 Płońsk 2.05.51
2 Rosa Marlena 2003 MKS DURASAN Płońsk 2.05.88
3 Gburczyk Laura 2004 SP Raciąż 2.13.18
4 Kuźniewska Katarzyna 2003 SP 4 Płońsk 2.14.66
5 Filipiak Wiktoria 2003 SP Joniec 2.16.27
6 Salamonowska Justyna 2004 SP 4 Płońsk 2.17.80
7 Hojda Julia 2003 SP Joniec 3.02.55
8 Smukowska Weronika 2003 SP Joniec 3.02.95
  800m K          
miejsce I seria        
1 Dziergowska Partycja 2000 MKS DURASAN Płońsk 2.48.00
2 Bielska Julia 2002 SP Raciąż 2.58.50
3 Mazuchowska Patrycja 2002 SP Raciąż 3.07.46
  1000m M MŁ        
miejsce I seria        
1 Małecki Jakub 2003 MKS DURASAN Płońsk 2.58.28
2 Błaszczyk Kamil 2003 MKS DURASAN Płońsk 3.01.89
3 Schodowski Krystian 2003 SP Raciąż 3.07.77
4 Kopciński Jacek 2003 SP Raciąż 3.16.85
5 Rutkowski Aleksander 2003 SP Joniec 3.39.40
6 Ziółkowski Jacek 2003 SP Joniec 3.49.62
  1500m M          
miejsce I seria        
1 Żółtowski Damian 2000 ZS 1 Płońsk 4.51.69
2 Mańk Dominik 1995 Płońsk 4.54.26
3 Najechalski Mateusz 2000 ZS 1 Płońsk 4.57.86
4 Najechalski Michał 2001 ZS 1 Płońsk 5.00.40
5 Ciarka Paweł 1973 KB im. P. Sękowskiego 5.02.39
6 Pałac Jakub 2000 ZS 2 Płońsk 5.05.20
7 Kaniecki Piotr 2000 ZS 1 Płońsk 5.09.75
8 Oporski Błażej 2002 SP 1 Płońsk 5.25.64
9 Kuźniewski Jakub 2002 SP Raciąż 5.27.45
10 Pastuszko Jakub 2002 SP 1 Płońsk 5.52.40
  KULA K MŁ (3)        
1 Michalska Wiktoria 2003 MKS DURASAN Płońsk 9.31
2 Białęcka Marta 2004 SP Raciąż 8.51
3 Pawelska Natalia 2003 MKS DURASAN Płońsk 7.40
4 Kurnicka Wiktoria 2003 SP 4 Płońsk 6.93
5 Tomaszek Weronika 2003 MKS DURASAN Płońsk 6.91
  KULA K J MŁ (3)        
1 Stefanowska Weronika 2000 MKS DURASAN Płońsk 10.10
2 Barszczewska Wiktoria 2001 ZS 1 Płońsk 8.10
3 Gajewska Agata 2001 ZS 1 Płońsk 7.90
4 Sztabnik Justyna 2002 SP Joniec 7.88
5 Kutkowska Karolina 2002 SP 4 Płońsk 7.85
6 Brenda Justyna 2001 ZS 1 Płońsk 6.75
7 Kędzik Natalia 2002 SP 4 Płońsk 6.68
8 Fronczak Anna 2002 SP 4 Płońsk 6.56
9 Bator Dominika 2002 SP Joniec 6.55
10 Bombała Kinga 2001 ZS 1 Płońsk 5.95
  KULA M MŁ (5)        
1 Kowalski Jakub 2003 MKS DURASAN Płońsk 10.15
2 Koperski Eryk 2003 SP 1 Płońsk 9.88
3 Radzikowski Adam 2003 SP Joniec 9.86
4 Natkowski Igor 2003 SP 4 Płońsk 8.70
5 Dobrski Łukasz 2003 SP 1 Płońsk 8.55
6 Pyrzakowski Mateusz 2003 SP 1 Płońsk 8.10
7 Michalski Paweł 2003 SP 4 Płońsk 8.08
  KULA M J MŁ(5)        
1 Drozdowski Radosław 2000 ZS 2 Płońsk 11.76
2 Krakowiak Miłosz 2000 ZS 1 Płońsk 11.45
3 Gajewski Radosław 2000 ZS 2 Płońsk 11.15
4 Bajas Radosław 2000 ZS 1 Płońsk 10.75
5 Giziński Klaudiusz 2001 ZS 1 Płońsk 10.45
6 Dębski Sebastian 2000 ZS 1 Płońsk 10.40
7 Czerwiński Łukasz 2002 SP 1 Płońsk 10.30
8 Baryga Kamil 2000 ZS 2 Płońsk 10.25
9 Popin Kacper 2001 ZS 1 Płońsk 10.15
10 Chmielewski Kacper 2002 SP Raciąż 10.05
11 Świerczewski Sebastian 2000 ZS 2 Płońsk 10.00
12 Szydłowski Jakub 2002 MKS DURASAN Płońsk 9.75
13 Ziemkiewicz Dawid 2001 ZS 1 Płońsk 9.20
14 Kusy Sebastian 2002 SP Dzierzążnia 9.10
15 Linkiewicz Jakub 2000 ZS 1 Płońsk 8.85
16 Kobyliński Łukasz 2002 SP 4 Płońsk 8.80
17 Więcławski Kacper 2002 SP 1 Płońsk 8.52
18 Czarnecki Łukasz 2002 SP 4 Płońsk 8.50
  Skok w dal K MŁ        
1 Zdunowska Marta 2003 MKS DURASAN Płońsk 4.31
2 Woźniak Anna 2004 SP 4 Płońsk 4.28
3 Widulińska Wiktoria 2003 SP 1 Płońsk 4.19
4 Brylińska Patrycja 2003 MKS DURASAN Płońsk 4.05
5 Kowalska Angelika 2003 SP 1 Płońsk 3.78
6 Wiśniewska Anna 2004 MKS DURASAN Płońsk 3.70
7 Tylczyńska Wiktoria 2004 MKS DURASAN Płońsk 3.45
8 Więcław  Katarzyna 2003 SP 4 Płońsk 3.38
9 Krynicka Natalia 2003 SP Joniec 3.37
  Skok w dal K          
1 Olszewska Maria 2002 MKS DURASAN Płońsk 4.78
2 Kowalska Magdalena 2002 MKS DURASAN Płońsk 4.71
3 Stefanowska Weronika 2000 MKS DURASAN Płońsk 4.40
4 Dziergowska Patrycja 2000 MKS DURASAN Płońsk 4.39
5 Domagalska Natalia 2001 ZS 1 Płońsk 4.14
6 Piotrowska Anita 2000 ZS 1 Płońsk 3.81
  Skok w dal M MŁ        
1 Piliński Jakub 2003 G Joniec 5.35
2 Korzeniowski Łukasz 2003 MKS DURASAN Płońsk 5.12
3 Kowalski Damian 2003 SP Joniec 5.08
4 Lewandowski Michał 2003 SP Raciąż 4.68
5 Przybek Radosław 2003 SP 4 Płońsk 4.19
6 Kon Michał 2003 SP 4 Płońsk 4.07
7 Chojnacki Mateusz 2003 SP 4 Płońsk 3.98
  Skok w dal M         
1 Przybylski Łukasz 2001 MKS DURASAN Płońsk 5.89
2 Kwiatkowski Adam 2002 MKS DURASAN Płońsk 5.71
3 Wiński Jakub 2002 MKS DURASAN Płońsk 5.52
4 Skwarski Adam 2000 ZS 1 Płońsk 5.51
5 Sajnog Kacper 2002 MKS DURASAN Płońsk 5.49
6 Łuniewski Krzysztof 2000 ZS 1 Płońsk 5.43
7 Smardzewski Łukasz 2001 MKS DURASAN Płońsk 5.18
8 Tomaszewski Tomasz 2001 ZS 1 Płońsk 5.18
9 Pawlak Eryk 2002 SP Raciąż 5.15
10 Nowacki Jakub 2002 SP 4 Płońsk 5.10
11 Tucholski Eryk 2000 ZS 2 Płońsk 4.93
12 Fabisiak Mikołaj 2002 SP 4 Płońsk 4.59
13 Jerzak Jakub 2002 SP 4 Płońsk 4.33
14 Ambrochowicz Piotr 2002 SP Raciąż 4.32
  Trójskok K        
1 Kowalska Magdalena 2002 MKS DURASAN Płońsk 9.60
  Trójskok M        
1 Przybylski Łukasz 2001 MKS DURASAN Płońsk 12,65
2 Wiński Jakub 2002 MKS DURASAN Płońsk 12,45
3 Sajnog Kacper 2002 MKS DURASAN Płońsk 11.85
4 Smardzewski Łukasz 2001 MKS DURASAN Płońsk 11.05

Wyniki - mistrzostwa powiatu:

Lekkoatletyczna środa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się



  KLASY VII SP  - II GIMNAZJA  - DZIEWCZĘTA        
           
           
  100m         
miejsce