:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
lekkoatletyka, Lekkoatletyczny czwartek - zdjęcie, fotografia
Gazeta plonszczak.pl 10/05/2019 13:31

W czwartek, 9 maja, na płońskim stadionie odbył się mityng lekkoatletyczny z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Tradycyjnie odbyły się tzw. biegi ku słońcu, konkurencje mityngowe jak również mistrzostwa powiatu. (r)

foto: Maciej Mączyński

W biegach ku słońcu na podium stawali:

Klasy I - dziewczęta: 1. Alicja Derecka, 2. Roksana Zielińska, 3. Maja Bronowska (wszystkie SP 3 Płońsk). Klasy I - chłopcy: 1. Jan Siatkowski, 2. Jan Golacki, 3. Gabryś Dobrosielski (wszyscy SP 3 Płońsk). Klasy II - dziewczęta: 1. Zosia Jarosławska, 2. Maja Alaszkiewicz, 3. Amelia Sieklucka (wszystkie SP 3 Płońsk). Klasy II - chłopcy: 1. Michał Uniewski, 2. Szymon Pomianowski, 3. Filip Kamiński (wszyscy SP 3 Płońsk). Klasy III - dziewczęta: 1. Alicja Siadkowska, 2. Jasmina Alkhaled, 3. Blanka Kośmider (wszystkie SP 3 Płońsk). Klasy III - chłopcy: 1. Wiktor Dylewski, 2. Mateusz Wierzchowski, 3. Mateusz Drzewiecki (wszyscy SP 3 Płońsk). Klasy IV - dziewczęta: 1. Paulina Laużewska, 2. Julia Golacik, 3. Olga Malechowska (wszystkie SP 3 Płońsk). Klasy V - chłopcy: 1. Aleksander Domański, 2. Alan Cyra, 3. Jakub Kaczyk (wszyscy SP 3 Płońsk). Klasy VI - dziewczęta: 1. Oliwia Michniewicz, 2. Wiktoria Wilczewska, 3. Patrycja Ciarka (wszystkie SP 3 Płońsk). Klasy VI - chłopcy: 1. Michał Milewski, 2. Dawid Gadomski, 3. Bartosz Wynimko (wszyscy SP 3 Płońsk).

WYNIKI MISTRZOSTW POWIATU

  KLASY VII - VIII  - DZIEWCZĘTA          
             
             
  100m           
miejsce            
1 Małek Karolina 2005 SP 1 Płońsk 15.37 9
2 Mateńko Alicja 2004 SP 4 Płońsk 15.91 7
3 Budziszewska Aleksandra 2005 SP 4 Płońsk 16.31 6
4 Jóźwiak Oliwia 2006 SP 3 Płońsk 16.75 5
5 Pierścińska Julia 2006 SP 3 Płońsk 16.86 5
6 Kowalska Natalia 2006 SP 3 Płońsk 17.05 4
7 Mierzyńska Kinga 2005 SP 4 Płońsk 17.07 4
  300m            
miejsce            
1 Małek Karolina 2005 SP 1 Płońsk 52.75 pk
2 Chorzewska Wiktoria 2004 SP 4 Płońsk 53.14 9
3 Jóźwiak Oliwia 2006 SP 3 Płońsk 55.65 7
4 Jasińska Oliwia 2004 SP 4 Płońsk 55.78 6
5 Olczak Natalia 2004 SP 4 Płońsk 56.12 5
  600m           
miejsce            
1 Woźniak Anna 2004 SP 4 Płońsk 2.05.39 9
2 Lewandowska Ewelina 2004 SP 4 Płońsk 2.11.21 7
  kula 3 kg          
miejsce            
1 Król Diana 2006 SP 4 Płońsk 7.45 9
2 Kowalska Justyna 2006 SP 4 Płońsk 7.16 7
  Skok w dal          
miejsce            
1 Woźniak Anna 2004 SP 4 Płońsk 4.15 pk
2 Skibińska Oktawia 2005 SP 2 Płońsk 3.19 9
3 Fotek Marta 2004 SP 4 Płońsk 3.10 7
4 Sadowska Alicja 2004 SP 4 Płońsk 2.97 6
  4x100m           
miejsce            
1       SP 4 Płońsk 63,45 9
             
  KLASY VII -  VIII  - CHŁOPCY          
             
  100m           
miejsce            
1 Konopka Maksymilian 2005 SP 3 Płońsk 13.61 9
2 Brudzyński Jakub 2005 SP Dzierzążnia 13.75 7
3 Przybylski Oskar 2005 SP 3 Płońsk 14.03 6
4 Anowski Przemysław 2004 SP Naruszewo 14.49 pk
5 Chrobot Marcel 2004 SP 3 Płońsk 14.66 5
6 Stawski Maciej 2005 SP 4 Płońsk 14.69 5
7 Bober Damian 2005 SP 4 Płońsk 14.76 4
  300m            
miejsce            
1 Milewski Michał 2005 SP 3 Płońsk 44.91 9
2 Wesołowski Krystian 2004 SP 4 Płońsk 46.30 7
3 Soliwoda Bartek 2004 SP 4 Płońsk 46.55 6
4 Jędrzejewski Emil 2005 SP 3 Płońsk 46.70 5
5 Tomaszewski Dawid 2005 SP 4 Płońsk 50.82 5
6 Szczepański Dawid 2005 SP 3 Płońsk 51.41 4
7 Kucybała Bartek 2004 SP 4 Płońsk 52.12 pk
8 Jędrzejewski Jakub 2005 SP 3 Płońsk 52.99 pk
9 Alkhaled Khaled Jakub 2004 SP 3 Płońsk 54.50 pk
  1000m           
miejsce            
1 Kamiński Maciej 2004 SP 4 Płońsk 3.15.80 9
2 Poryziński Mateusz 2005 SP 4 Płońsk 3.20.40 7
3 Skierski Mikołaj 2005 SP 3 Płońsk 3.27.53 6
4 Skierski Mateusz 2005 SP 3 Płońsk 3.38.60 5
5 Urzykowski Adrian 2004 SP Dzierzążnia 3.39.40 5
6 Michalski Marceli 2004 SP 1 Płońsk 3.49.79 4
  kula 5 kg          
miejsce            
1 Stępiński Patryk 2005 SP 4 Płońsk 8.86 9
2 Kopciński Jakub 2005 SP 4 Płońsk 7.97 7
3 Kostun Maciej 2005 SP 3 Płońsk 7.95 6
  Skok w dal          
miejsce            
1 Anowski Przemysław 2004 SP Naruszewo 4.76 9
2 Ptasiewicz  Jakub 2005 SP 3 Płońsk 4.15 7
  4x100m           
miejsce            
1       SP 3 Płońsk 52.95 9
2       SP 4 Płońsk 58.80 7
             
  KLASY III GIMNAZJA - DZIEWCZETA          
             
  100m           
miejsce    
Reklama

Lekkoatletyczny czwartek komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Sprzedam działkę Inwestycyjną

Sprzedam działkę inwestycyjną pod zabudowę obiektów magazynowo-handlowych o powierzchni 65 000 m2 położonej bezpośrednio przy obwodnicy Płońska..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię

Zatrudnię do wykonania sufitów z płyty kartonowo gipsowej, oraz ocieplenia wełną mineralną.


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez plonszczak.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

pł1994 z siedzibą w Płońsk 09-100, Płocka 85A,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"