:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Ma być dojazd z Sochocina

samorząd, dojazd Sochocina - zdjęcie, fotografia

Jak poinformował w czwartek, 19 lipca wójt gminy Sochocin, Andrzej Romatowski linie autobusowe przez Sochocin najprawdopodobniej zaczną kursować od 1 sierpnia.

Pisaliśmy już, że obecnie żaden z kursów powiatowych przewozów nie obejmuje Sochocina. W czwartek, podczas spotkania dotyczącego podpisania umowy z wykonawcą na budowę kanalizacji sanitarnej, wójt poinformował  mieszkańców, że linie autobusowe przez Sochocin mają być uruchomione z początkiem sierpnia.

- Prawdopodobnie od 1 sierpnia ruszą autobusy na trasie Ciechanów - Płońsk - powiedział wójt Andrzej Romatowski, dodając, że planowane są kursy w godzinach rannych, południowych i popołudniowych. Wójt mówił, że planowanych jest 9 kursów, w wakacje mają jeździć mniejsze - 20 -osobowe busy, a od 1 września kursów ma być więcej.

Wójt poinformował również, że rozmawiał z przewoźnikiem i dokumenty, dotyczące zezwoleń na przewóz zostały przesłane z urzędu marszałkowskiego do dwóch starostw: ciechanowskiego i płońskiego.

tekst i foto: Katarzyna Olszewska

Ma być dojazd z Sochocina komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się