:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C rozproszone chmury

Marsz Gwiaździsty z Sochocina do Arcelina

Kiedy: 2018-05-26 , godzina: 09:00 | Gdzie: przy kościele w Sochocinie

zaproszenia, Marsz Gwiaździsty Sochocina Arcelina - zdjęcie, fotografia

W tym roku trasa Marszu Gwiaździstego rozpocznie się w Sochocinie, a zakończy w Arcelinie (gm. Płońsk). Z okazji 100-lecia niepodległości Polski wyznaczono jedną trasę dla wszystkich uczestników, o długości 40 km.

Tegoroczny Marsz Gwiaździsty – rowerem przez powiat płoński - odbędzie się w sobotę, 26 maja. Organizatorami imprezy, oprócz płońskiego starostwa, są gminy: Płońsk, Baboszewo, Dzierzążnia i Sochocin oraz miasto Płońsk.

Na godzinę 9 zaplanowano zbiórkę uczestników przy kościele Jana Chrzciciela w Sochocinie i tam przewidziano gawędę, poświęconą 100-leciu sochocińskiego kościoła oraz bitwy nad Wkrą.

Start Marszu Gwiaździstego nastąpi o godzinie 9.20. Trasa będzie prowadzić przez  Sochocin, Kuchary Żydowskie, Bolęcin, Ślepowrony, Lisewo, Poczernin, Cempkowo – gdzie zaplanowano dłuższy przystanek z poczęstunkiem oraz inne atrakcje.

Dalej trasa będzie prowadziła przez Jeżewo, Skrzynki, Cholewy, Wroninko – gdzie zaplanowano zwiedzanie gospodarstwa zielarskiego. Końcowy odcinek Marszu Gwiaździstego to miejscowości: Wilamowice, Ilino, Ilinek, Szerominek, Kluczewo i Arcelin – gdzie (planowane w godzinach 15-17) nastąpi podsumowanie marszu oraz wręczenie pamiątkowych medali. (ko)

foto: archiwum

Marsz Gwiaździsty z Sochocina do Arcelina komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się