:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Maryśka w pościeli

kryminalne, Maryśka pościeli - zdjęcie, fotografia

Płońscy kryminalni na terenie jednej z miejscowości w gminie Załuski zabezpieczyli marihuanę, która najprawdopodobniej miała trafić na lokalny rynek. 28-latek, u którego znaleziono ponad 48 gramów poporcjowanej marihuany, został zatrzymany.

- Płońscy kryminalni realizując własne ustalenia, w czasie przeszukania jednej z posesji na terenie gm. Załuski zabezpieczyli narkotyki - informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - W pomieszczeniach zajmowanych przez 28-letniego mężczyznę, który według informacji posiadanych przez funkcjonariuszy, sprzedawał środki odurzające, policjanci znaleźli szklany słoik z poporcjowanym suszem roślinnym. W słoiku, ukrytym na łóżku, w pościeli, były 23 strunówki wypełnione marihuaną. Każda torebka zawierała około 2 gramy suszu. 28-latek został zatrzymany przez policjantów, a narkotyki, o łącznej wadze ponad 48 gramów, zabezpieczone.

Policja podaje, że mężczyzna usłyszał zarzut udzielania innym osobom środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Katarzyna Olszewska

foto: zbiory policji

Maryśka w pościeli komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się