19°C bezchmurnie

Morawski i dwukrotnie Politowski

W sobotę, 14 kwietnia, rozegrano szósty - finałowy - turniej płońskiego cyklu rozgrywek tenisa stołowego amatorów.

W najmłodszej (rocznik 2002 i mł.) kategorii tegoroczny cykl wygrał Jakub Morawski, wyprzedzając Marcina Bońko i Łukasza Brzeszkiewicza.

W pozostałych kategoriach rywalizację zdominował Jarosław Politowski, który w sobotę wygrał obie. Dało mu to ostatecznie pierwsze miejsce w całym cyklu zarówno w roczniku 2001 i st. jak i kategorii open. W tej pierwszej na drugim stopniu podium stanął Wojciech Wachol, a na trzecim Patryk Lewandowski. W kategorii open za plecami Politowskiego uplasowali się Roman Sobociński i Wojciech Wachol. (ak)