:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C lekkie zachmurzenie

Można sprawdzić rozkład jazdy

samorząd, Można sprawdzić rozkład jazdy - zdjęcie, fotografia

Płońskie starostwo informuje, że cenniki biletów i rozkłady jazdy wakacyjnych linii komunikacyjnych zostały opublikowane na stronie internetowej powiatu – www.powiat-plonski.pl

O podpisaniu umowy na przewóz osób na terenie powiatu płońskiego już pisaliśmy.

- Informujemy, że od dnia 2 lipca 2018 r. operator powiatowych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej HM Trans s.c. Hubert Kalman, Marcin Stasiak będzie wykonywał przewóz osób na obszarze powiatu płońskiego w zakresie 12 linii komunikacyjnych zawierających 26 kursów wakacyjnych, odpowiednio oznaczonych w rozkładach jazdy – podaje płońskie starostwo. - Przystankiem początkowym i końcowym większości linii komunikacyjnych będzie przystanek zlokalizowany przy dawnym dworcu autobusowym ul. Warszawska 51 – naprzeciwko sklepu „Żabka”. Pojazdy operatora będą posiadały tablice kierunkowe z informacją, że realizowany jest kurs na linii komunikacyjnej, której organizatorem jest powiat płoński.

Na stronie internetowej płońskiego starostwa: www.powiat-plonski.pl opublikowano rozkłady jazdy, regulamin i cenniki biletów. (ko)

foto: archiwum

Można sprawdzić rozkład jazdy komentarze opinie

  • gość 2018-06-30 11:21:36

    A gdzie jest rozkład jazdy na trasie PŁOŃSK - SOCHOCIN?

  • gość 2018-07-02 18:56:12

    a może burmistrz albo starosta zrzucą się na toy toya przy dworcu ,wstyd żeby ludzie po krzakach sikkali

  • Gość - niezalogowany 2018-07-05 15:09:27

    A gdzie jest rozkład jazdy Płońsk-Dzierzążnia???

Dodajesz jako: Zaloguj się