:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Najlepsi z Polski - duży sukces pary Bartek Hass - Nikola Bilińska

sukcesy, Najlepsi Polski duży sukces Bartek Nikola Bilińska - zdjęcie, fotografia

Bartek Hass z Nikolą Bilińską ze Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego "Start" w Płońsku uczestniczyli w najbardziej prestiżowym turnieju na świecie Blackpool Dance Festival w Anglii, który odbył się w piątek, 6 kwietnia.

Okazali się najlepszą polską parą w tej kategorii, zajmując 55 miejsce i pozostawiając za sobą pół setki par z różnych państw.

A w niedzielę 8 kwietnia w Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych o Puchar Prezydenta Ciechanowa wystartowało siedem płońskich par. Tancerze "Startu" wytańczyli następujące miejsca: w kategorii do lat 9 klasa H Adam Sybicki z Mają Tomaszewską zajęli miejsce pierwsze, w kategorii do lat 9 klasa G - Mateusz Ksybek z Amelką Rosiak miejsce trzecie, w kategorii 10-11 G - Maksymilian Rosiak z Agatą Wierzchowską miejsce drugie, awansując do wyższej klasy F, w kategorii 10-11 F+E - Wiktor Jędraszczak z Natalią Raźną zajęli miejsce drugie, w kategorii 12-13 lat klasa F+E - Hubert Gaworek z Anią Więcławską miejsce szóste oraz Szymon Gaworek z Kasią Białołęcką miejsce drugie, a w kategorii 14-15 F+E - Bartek Sobczyński z Patrycją Roman miejsce czwarte. (ko)

foto: zbiory klubu Start

Najlepsi z Polski - duży sukces pary Bartek Hass - Nikola Bilińska komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się