:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C lekkie zachmurzenie

Najpierw uroczystość dożynkowa, potem zabawa z gwiazdami

Uroczystość dożynkowa, z mszą polową, a potem zabawa z wieloma atrakcjami na scenie - dożynki gminy Płońsk w Siedlinie zapewniły szereg atrakcji.

Trzynaste już Płońskie Gminne Dożynki rozpoczęły się mszą świętą polową, po której nastąpił dożynkowy ceremoniał. Starostami dożynkowymi byli w tym roku państwo Morawscy z Ćwiklina. Odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy (wygrała Szkoła Podstawowa w Lisewie przed sołectwem Jeżewo i sołectwem Bogusławice, a trzecią nagrodę otrzymali mieszkańcy Cholewy i Wroninko) oraz najciekawsze stoisko (wygrał Bank Spółdzielczy w Płońsku, drugie miejsce - Nadleśnictwo Płońsk, a trzecie - Centrum Wspomagania Rozwoju "Wesoła Lokomotywa").

Uroczystość uświetniła Orkiestra Dęta Sochocin, atrakcje dla najmłodszych zapewniło show Piotra Jezierskiego „Anim art Show”, a potem było coraz ciekawiej na scenie. Zespół WooW, potem Classic, Caprii, gwiazda wieczoru, legenda polskiego rocka - zespół Lady Pank i zabawa z zespołem Horyzonty.

tekst i foto: Marta Olechowicz

Najpierw uroczystość dożynkowa, potem zabawa z gwiazdami komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 22:27:40

    Żałuje, że nie byłem

Dodajesz jako: Zaloguj się