:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C rozproszone chmury

Nie ma lepszego od Marka Dzięgielewskiego! Przyjaciele uhonorowali Mistrza!

Nie ma lepszego od Marka Dzięgielewskiego! – tak skandowali przyjaciele, koleżanki i koledzy z Klubu Biegacza im. Piotra Sękowskiego w poniedziałkowy (5 listopada) wieczór witając mistrza Marka Dzięgielewskiego podczas zorganizowanej dla niego niespodzianki.

Mistrz o spotkaniu nic nie wiedział do samego końca. Była organizowana w wielkiej tajemnicy. I udało się. Kiedy przekroczył próg Grodu Mazowieckiego w Szymakach (gm. Płońsk), był prawdziwie zaskoczony i wzruszony. Przyjaciele przygotowali czerwony dywan, kwiaty, tort i upominek dla kolegi z podziękowaniem „MAREK – MISTRZU. Z głębi serca gratulujemy sukcesów podczas MŚ  w Maladze! I bardzo, bardzo dziękujemy. Mimo że nie mogliśmy na żywo dopingować i oklaskiwać Cię w Hiszpanii – to kibicowaliśmy, trzymaliśmy kciuki i wierzyliśmy w Twój sukces, w każdy start. Dziękujemy za radości i wzruszenia, których nam dostarczyłeś, dziękujemy za Twoje waleczne serce, hart ducha, niezłomność. Jesteśmy zaszczyceni, iż możemy z Tobą dzielić barwy klubowe!!! Mistrzu - jesteś wielki. Chapeau bas!!!”.

To było wzruszające spotkanie z przyjaciółmi w kameralnym gronie, z chwilami wspomnień i planów na przyszłość.

Przypomnijmy, że na mistrzostwach świata World Masters Athletics Championships w hiszpańskiej Maladze Marek Dzięgielewski zdobywał dwa złote medale (na 8 kilometrów w crossie oraz w półmaratonie), srebrny medal na 10 kilometrów oraz brązowy medal na 3000 m z przeszkodami.

tekst i foto: Katarzyna Kołodziejczyk

Nie ma lepszego od Marka Dzięgielewskiego! Przyjaciele uhonorowali Mistrza! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się