:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C zamglenie

Nikola i Bartek – tanecznie - podbili Chiny

Nikola i Bartek wytańczyli kolejny sukces. Podczas turnieju w Chinach zdobyli, w dwóch kategoriach, pierwsze i drugie miejsce.

Informowaliśmy już o wielu tanecznych osiągnięciach Nikoli Bilińskiej i Bartka Hassa, w tym również o ich udziale w polsatowskim programie World of Dance.

Tym razem płońska para taneczna: Nikola i Bartek,  reprezentująca Dance Team Michała Skawińskiego po zajęciu 5 miejsca na mistrzostwach świata w tańcu towarzyskim została zaproszona przez prezesa Polskiego Towarzystwa Tanecznego, Janusza Białego do reprezentacji Polski - wraz z innymi mistrzami Polski w team matchu na turniej w Xiamen. W Chinach odbył się również turniej indywidualny z udziałem najlepszych par na świecie.

W czwartek, 1 listopada płońska para poleciała do Xiamen w Chinach, Okazało się, że Bartek i Nikola ponownie sięgnęli po sukcesy. Zajęli pierwsze miejsce w kategorii U12 Standard i drugie miejsce w kategorii U12 Latino. (ko)

foto: zbiory prywatne

Nikola i Bartek – tanecznie - podbili Chiny komentarze opinie

  • PŁOŃSZCZANKA - niezalogowany 2018-11-04 11:00:18

    BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję.

Dodajesz jako: Zaloguj się