:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C lekkie zachmurzenie

Nocny maraton horrorów

Kiedy: 2018-06-22 , godzina: 18:30 | Gdzie: kino Płońsk

zaproszenia, Nocny maraton horrorów - zdjęcie, fotografia

W piątek, 22 czerwca o godz. 18.30 w kinie Kalejdoskop w Płońsku odbędzie się maraton horrorów, ekscytujące rozpoczęcie wakacji specjalnie dla fanów mocnych wrażeń i kina z dreszczykiem!

Tej wyjątkowej nocy na ekranie pojawią się trzy nowe, przerażające filmy – jeden premierowy oraz dwa pokazy specjalne filmów, które nie są dostępne na regularnych, kinowych seansach.

Wyświetlone zostanie premierowo "Dziedzictwo: Hereditary" (126 min.), najnowsze dzieło producenta "Czarownicy" i "Split", okrzyknięte arcydziełem współczesnego horroru, następnie "Podwodna pułapka" (87min.), producentów filmu "183 metry strachu", który odniósł gigantyczny sukces oraz "Delirium" (96 min.) w reżyserii Dennisa lliadisa, wciągający i przerażający film z pogranicza thrillera i horroru.

Bilety w cenie 35 zł normalny, 30 ulgowy (obowiązuje zniżka rodzina 5+) można nabyć w kasie kina lub zakupić przez Internet www.mckplonsk.pl zakładka KINO/Kup bilet. Filmy dla widzów od 15 lat (za okazaniem legitymacji).

foto: MCK Płońsk

Nocny maraton horrorów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się