:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C rozproszone chmury

Ochotnicy wyszkoleni

Egzamin, którym zakończyło się szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu płońskiego, zdało 36 strażaków.

Kurs, którego celem było m.in. nabycie wiedzy i umiejętności przez strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych do wykonywania podstawowych czynności ratowniczych, prowadzenia działań ratowniczych na drogach czy też prowadzenia łączności radiowej w sieci ochrony przeciwpożarowej, trwał od 2 września do końca października. Podczas szkolenia strażacy zaliczyli test w komorze dymowej w Komendzie Miejskiej w Ostrołęce,  odbyli też ćwiczenia z zakresu ratownictwa technicznego na Auto-złomie w Skarżynie (gm. Płońsk).

Szkolenie ukończyli członkowie OSP z: Raszewa Włościańskiego, Dzierzążni, Nowego Gumina, Nowego Sarnowa, Starczewa Wielkiego, Radzymina, Naruszewa, Płońska, Kownat, Siedlina, Koziebród, Kaczorowów, Kołozębia, Ślepowron, Kroczewa i Smulsk. (ko)

foto: zbiory PSP Płońsk


Ochotnicy wyszkoleni komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 14:04:16

    BRAWO WY

Dodajesz jako: Zaloguj się