:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Odnaleźli chorego mężczyznę

zaginieni, Odnaleźli chorego mężczyznę - zdjęcie, fotografia

W nocy z soboty na niedzielę (10/11 marca) dzielnicowi z Płońska odnaleźli 51-letniego mężczyznę, który w sobotę nie wrócił do domu. Niepełnosprawnemu i choremu na cukrzycę mężczyźnie na szczęście nic się nie stało.

W nocy z soboty na niedzielę dzielnicowi zostali skierowani na teren gm. Naruszewo. Zaginiony 51-latek, mieszkaniec jednej z miejscowości w tej gminie, chory na cukrzycę i niepełnosprawny, wyszedł z domu w sobotę około godziny 15. Gdy wieczorem nie wrócił, zaniepokojona rodzina sprawdziwszy wszystkie miejsca, gdzie mężczyzna mógł przebywać, zawiadomiła policję.

Policjanci przeszukiwali okolicę i w pewnym momencie, z uwagi na grząską drogę, którą radiowóz nie mógł pojechać, poszli pieszo. Kilkaset metrów dalej, na polu przy drodze znaleźli 51-latka, był przytomny i przemoczony. Odwieźli go szybko  do domu, by mógł dostać insulinę. (ko); foto: archiwum

Odnaleźli chorego mężczyznę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się